Високопоставлений екс-прокурор затверджений заступником голови Черкаської ОДА

ПОЛІТИКА
18.12.2019, 16:39
Черкаська ОДА
Черкаська ОДА
Фото: Вікіпедія

Заступником голови Черкаської ОДА Романа Боднара став Юрій Безщасний.

Про це свідчить інформація оприлюднена на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.

Юрій Безщасний народився 16 квітня 1977 року у селі Самгородок, Смілянського району Черкаської області. У 2001-ому році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, за спеціальністю правознавство, кваліфікація юрист.

Раніше Безщасний працював заступником начальника слідчого управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Саме це управління займалося справами злочинів на Майдані та режиму Януковича.

Нагадаємо, що раніше Кабмін погодив кандидатуру Безщасного на посаду заступника голови Черкаської ОДА.

Читайте також:
Політика
Ексофіцер СБУ часів Януковича Володимир Вільчинський осів у розкішному Монако разом із родиною
вчора, 21:06
Політика
Внаслідок масованого обстрілу загинули Інна Кучер, Катерина Антюфєєва та чоловік однієї з них.
вчора, 20:25
Політика
Останнім часом саме Венс, а не Рубіо, став головним і найбільш імовірним кандидатом Трампа на наступних президентських виборах.
вчора, 19:41
Політика
Фігуранти справи про відмивання коштів брати Василь та Андрій Веселі роз’їжджають на Ferrari в Монако
вчора, 17:27
Політика
Новий спосіб заробітку знайшла суддя Шевченківського районного суду Полтави Лариса Гольник.
вчора, 16:30
Політика
У Кракові пошкодили місце поховання українського письменника та науковця Богдана Лепкого. З надгробка було викрадено барельєф.
вчора, 07:05