Вітаємо контррозвідників СБУ з професійним святом

27.12.2021, 14:09
Вітаємо контррозвідників СБУ з професійним святом
Фото: YouTube

Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.

Головне управління контррозвідки Служби безпеки України нині відзначає 30-річний ювілей із дня створення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генерал-полковник вітчизняної спецслужби у відставці Петро Шатковський, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що серед батьків-засновників вказаної структури були покійний Євген Марчук, а також Олександр Скіпальський і Олександр Скибінецький.

«27 грудня 1991 року Голова СНБУ Є.К. Марчук підписав наказ, яким було затверджено організаційно-штатну структуру Головного управління контррозвідки СНБУ (з 25.03.1992 року СБУ). До складу Главку увійшло і створене 18.12.1991 року Управління військової контррозвідки на чолі з О. Скіпальським. Перші керівники контррозвідки незалежної України — нині генерали у відставці Г. Федяєв, О. Скибінецький, В. Ільгов, А. Беляєв. Вони та інші в центральній контррозвідці й у регіональних органах СНБУ-СБУ започаткували функціонування потужного інституту по захисту національних інтересів України. Вітаю ветеранів-контррозвідників із цією подією, особливо нині діючих контррозвідників, котрі в умовах російської агресії, інших загроз і ризиків для України гідно виконують свої обов'язки.Честь і слава полеглим за незалежність України колегам», — написав Петро Шатковський.

Зі свого боку приєднуємося до привітань і бажаємо контррозвідникам вітчизняної спецслужби гордо нести звання охоронців державного спокою, оперативної вдачі та плідних вагомих звершень заради процвітання Неньки-України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Антитерористичний центр СБУ днями відсвяткував своє 23-річчя.

Читайте також:
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40