Вітаємо контррозвідників СБУ з професійним святом

27.12.2021, 14:09
Вітаємо контррозвідників СБУ з професійним святом
Фото: YouTube

Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.

Головне управління контррозвідки Служби безпеки України нині відзначає 30-річний ювілей із дня створення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генерал-полковник вітчизняної спецслужби у відставці Петро Шатковський, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що серед батьків-засновників вказаної структури були покійний Євген Марчук, а також Олександр Скіпальський і Олександр Скибінецький.

«27 грудня 1991 року Голова СНБУ Є.К. Марчук підписав наказ, яким було затверджено організаційно-штатну структуру Головного управління контррозвідки СНБУ (з 25.03.1992 року СБУ). До складу Главку увійшло і створене 18.12.1991 року Управління військової контррозвідки на чолі з О. Скіпальським. Перші керівники контррозвідки незалежної України — нині генерали у відставці Г. Федяєв, О. Скибінецький, В. Ільгов, А. Беляєв. Вони та інші в центральній контррозвідці й у регіональних органах СНБУ-СБУ започаткували функціонування потужного інституту по захисту національних інтересів України. Вітаю ветеранів-контррозвідників із цією подією, особливо нині діючих контррозвідників, котрі в умовах російської агресії, інших загроз і ризиків для України гідно виконують свої обов'язки.Честь і слава полеглим за незалежність України колегам», — написав Петро Шатковський.

Зі свого боку приєднуємося до привітань і бажаємо контррозвідникам вітчизняної спецслужби гордо нести звання охоронців державного спокою, оперативної вдачі та плідних вагомих звершень заради процвітання Неньки-України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Антитерористичний центр СБУ днями відсвяткував своє 23-річчя.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28 серпня, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29
Світ
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25.11.2021, 15:54