Вкрасти міст Київ-Харків намагалися на Полтавщині

ПОЛТАВА
03.11.2014, 08:07
Вкрасти міст Київ-Харків намагалися на Полтавщині

Автомобільний міст через річку Сула крадії спробували розрізати і забрати з собою.

Розграбувати міст, через який пролягає автотраса Київ-Харків, злочинці намагалися на 206-му кілометрі, на території Полтавської області.

Крадії почали з вирізання металу з конструкції мосту за допомогою «болгарки». Для її живлення вони доставили на місце пересувну електростанцію.

До демонтажу діючого мосту злочинці приступили після заходу сонця, намагаючись не потрапляти на очі водіям, що проїздили повз. Проте на підозрілі роботи звернув увагу наряд ДАІ. На місці правоохоронці затримали трьох чоловіків.

До затримання крадії вже встигли зрізати 35 прутів мостової арматури. Нею були завантажені і готові до вивезення вже три автомобілі.

Затримані громадяни, транспорт та вантаж ДАІшники передали до найближчого Лубенського міськвідділу міліції. Наразі правоохоронці проводять перевірку.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55