Влада Естонії нагадала місцевій церкві про «червоні лінії»

СВІТ
06.02.2023, 14:19
Диявол носить зовсім не "прада"
Диявол носить зовсім не "прада"

Митрополит московського патріархату в Естонії збирався провести «молебен за мир» за два дні до річниці нападу росії на Україну

Міністерство внутрішніх справ Естонії нагадало митрополиту Естонської православної церкви московського патріархату Євгенію, який є громадянином рф, що будь-яка підтримка російської агресії у війні з Україною стане «червоною лінією». Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на EER.ee.

Митрополит Євгеній
Митрополит Євгеній

Зазначається, що митрополита московського патріархату було викликано на співбесіду до міністерства внутрішніх справ через те, що той збирався провести «молебень за мир» за два дні до річниці нападу росії на Україну. При цьому передбачалося, що у молебні візьмуть участь представники проросійських політичних сил Естонії.

Віцеканцлер МВС Райво Кюйт повідомив журналістам, що темами бесіди з митрополитом були «червоні лінії», якими у міністерстві вважають «будь-яку вербальну чи невербальну підтримку російської агресії проти України» та елементи «політичної агітації з боку релігійних організацій».

Згодом стало відомо, що після розмови в МВС глава ЕПЦ мп вирішив скасувати молебень і зробив заяву, що «церква стала жертвою політичної провокації».

Низка естонських політиків запропонували у разі повторення подібних дій позбавити митрополита Євгенія дозволу на проживання в країні.

Читайте також:
Війна
Міністр наголосив, що обсяги виробництва боєприпасів у Європі наразі є недостатніми
28.02.2023, 11:45
Світ
"Війну може закінчити путін, якщо він припинить воювати і повернеться до кордонів своєї країни"
28.12.2022, 13:18
Світ
Естонія закликає західних партнерів суттєво збільшити військову та гуманітарну допомогу Україні
18.10.2022, 15:20
Світ
Завтра парламент Естонії надасть резолюцію, у якій російський режим назвуть терористичним
10.10.2022, 16:00
Світ
Їм дали три дні для того, щоб покинути країну
15.08.2022, 14:22