Влада і опозиція «євроінтеґрують» Україну у комуністичний Китай

ПОЛІТИКА
01.07.2021, 13:54
Влада і опозиція «євроінтеґрують» Україну у комуністичний Китай

Попри невдачу з придбанням підприємства "Мотор-Січ", уряд КНР не припинив тиснути на Україну, застосовуючи політику "м'якої сили".

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив голова Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За словами вітчизняного політолоґа, в останні тижні комуністичний Китай доволі сильно активізувався в Україні, влаштовуючи різні так звані "просвітницькі" заходи.

«Юлія Тимошенко, Вадим Новинський, Давид Арахамія та віцепрем'єр-міністр України з питань європейської інтеґрації Ольга Стефанішина взяли участь в українсько-китайському форумі з державного управління. На фото позують із книжками Сі Цзіньпіня. Ось вона, китайська soft-power, ось вона українська євроінтеґрація! Китай почав проводити якісь форсовані заходи за участі своїх представників, що свідчить про значну активізацію української теми для КНР, вочевидь пов'язану з ситуацією навколо "Мотор-Січі", хоча публічно це, звісно ж, не афішується», — написав Ярослав Божко.

Голова Центру політичних студій "Доктрина" вважає, що ґеополітичні невдачі кидають Зе-команду та її критиків в обійми більш послідовного і сильного міжнародного гравця, а КНР незабаром стане для України "взірцем показної демократії".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", військово-морські сили США та Республіки Сінґапур взялися зміцнювати двостороннє партнерство на тлі посилення китайської загрози.

Читайте також:
Політика
Туреччина має надію на досягнення згоди між Азербайджаном та Вірменією стосовно Зангезурського коридору, який буде корисним для регіону.
21 липня, 21:18
Політика
путіну краще не випробовувати терпіння президента США. Китаю, Індії та Бразилії слід відмовитися від дешевої російської нафти.
21 липня, 10:33
Війна
У Стамбулі 23 або 24 липня може відбутися новий раунд перемовин російської та української делегацій.
21 липня, 08:23
Політика
В адміністрації президента США посилюються прихильники угод із Китаєм.
20 липня, 21:03
Світ
Очікується, що у 2026 році буде ухвалено основний закон Нової Каледонії, який визначить принципи організації влади на острові.
13 липня, 17:28
Політика
Дороги, кордони, мир: чого чекати від переговорів у Абу-Дабі.
10 липня, 13:12