Влада і опозиція «євроінтеґрують» Україну у комуністичний Китай

ПОЛІТИКА
01 липня, 13:54
Влада і опозиція «євроінтеґрують» Україну у комуністичний Китай

Попри невдачу з придбанням підприємства "Мотор-Січ", уряд КНР не припинив тиснути на Україну, застосовуючи політику "м'якої сили".

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив голова Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За словами вітчизняного політолоґа, в останні тижні комуністичний Китай доволі сильно активізувався в Україні, влаштовуючи різні так звані "просвітницькі" заходи.

«Юлія Тимошенко, Вадим Новинський, Давид Арахамія та віцепрем'єр-міністр України з питань європейської інтеґрації Ольга Стефанішина взяли участь в українсько-китайському форумі з державного управління. На фото позують із книжками Сі Цзіньпіня. Ось вона, китайська soft-power, ось вона українська євроінтеґрація! Китай почав проводити якісь форсовані заходи за участі своїх представників, що свідчить про значну активізацію української теми для КНР, вочевидь пов'язану з ситуацією навколо "Мотор-Січі", хоча публічно це, звісно ж, не афішується», — написав Ярослав Божко.

Голова Центру політичних студій "Доктрина" вважає, що ґеополітичні невдачі кидають Зе-команду та її критиків в обійми більш послідовного і сильного міжнародного гравця, а КНР незабаром стане для України "взірцем показної демократії".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", військово-морські сили США та Республіки Сінґапур взялися зміцнювати двостороннє партнерство на тлі посилення китайської загрози.

Читайте також:
46-й американський президент прямо заявив кремлівському "бункерному щуру", якою буде доля РФ у разі подальшого вторгнення до України.
11:02
Союзники з Північноатлантичного альянсу вкрай налякані російськими військами на кордоні з Україною.
вчора, 16:41
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
06 грудня, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
06 грудня, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10