Влада Ірану виплатить компенсацію родинам жертв авіакатастрофи українського літака

СВІТ
12 січня, 16:55
Влада Ірану виплатить компенсацію родинам жертв авіакатастрофи українського літака
Фото: tsn.ua

Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься консульськими справами загиблих.

Розмір компенсацій родинам жертв авіакатастрофи пасажирського літака «Міжнародних авіаліній України» залежатиме від досягнутих домовленостей між Іраном та Україною.

Про це повідомляє агенція IRNA.

«Розмір компенсацій родинам жертв катастрофи українського літака залежатиме від врегулювання між Іраном та Україною», – заявив представник Іранської організації цивільної авіації Хасан Резайефар.

За його словами, зазвичай страховики сплачують компенсацію у таких випадках, але беручи до уваги той факт, що аварія не була типовою, дві держави мають усе врегулювати у двосторонньому порядку.

Також іранські ЗМІ повідомляють, що уряд Ірану створив спеціальну робочу групу для допомоги у вирішенні консульських питань жертв катастрофи біля Тегерана.

«Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься консульськими справами загиблих в авіакатастрофі поблизу Тегерану в середу», – повідомив речник МЗС Ірану Аббас Мусаві.

Мусаві висловив співчуття родинам жертв аварії.

За словами Мусаві, усім політичним та консульським представництвам Ірану було наказано ретельно розглядати запити родичів загиблих у катастрофі.

Він додав, що Міністерство закордонних справ вважає, що такий захід допоможе хоча б маленькою мірою полегшити страждання рідних загиблих.

Нагадаємо, що пасажирський літак «Міжнародних авіаліній України» розбився 8 січня неподалік від Тегерану.

На його борту перебувало 176 осіб, всі вони загинули. Серед них 11 українців – двоє пасажирів та дев'ять членів екіпажу. Пасажирами авіалайнера також були громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, ФРН та Великої Британії.

Читайте також:
Іранська верховна рада культурної революції ініціювала створення премії за "боротьбу та опір" на честь генерал-майора Касема Сулеймані.
19 травня, 11:51
Речник іранського міністерства охорони здоров'я Кіануш Джаганпур звинуватив уряд комуністичного Китаю у брехні.
06 квітня, 12:00
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
05 квітня, 14:36
У країні зафіксували 13 нових випадків захворювання
21 лютого, 15:01
Голова елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі заявив, що його гвардія може атакувати США і Ізраїль.
14 лютого, 09:34
Vatan-e Emrooz зобразила президента Франції у вигляді диявола.
вчора, 20:25