Влада має націоналізувати активи Ахметова

Опінії
16 січня, 16:15
Влада має націоналізувати активи Ахметова

Статки Ахметова під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!

Голова партії Народовладдя

Одіозний олігарх-злодій Рінат Ахметов увійшов до рейтингу найбагатших людей світу від видання Bloomberg.

Його статки на початку 2024 року оцінили в 5,77 мільярди доларів, причому впродовж 2023 року вони під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!

Як бачимо, попри повномасштабну Визвольну війну українського народу проти російського імперіалізму, в одіозного олігарха справи йдуть чудово. Його активи дорожчають, він скуповує за кордоном розкішну нерухомість.

Хоча олігарх вже давно мав би сидіти у в’язниці за всі свої злочини, зокрема, за організацію схеми «Роттердам +».

Слід наголосити на тому, що величезні надприбутки компаній Ахметова впродовж багатьох років просто присвоювалися найбагатшим «вітчизняним» олігархом, який основу своєї енергетичної та металургійної бізнес-імперій просто вкрав в українського народу, прихватизувавши відповідні активи практично за безцінь і потім примноживши свій вплив, користуючись корупційними зв'язками у всіх владах.

При цьому в подальшому він здебільшого не вкладався в оновлення цих підприємств та ігнорував свої приватизаційні зобов'язання щодо працівників. 

В його енергетичній монополії ДТЕК, замість того, щоб спрямовуватись на якісну технічну і технологічну модернізацію енергетичних об’єктів, а відтак на зміцнення енергетичної безпеки держави, прибутки йшли на нові розкішні яхти і палаци Ахметова.

Наша партія Народовладдя вимагає від влади націоналізувати активи Ахметова, як і загалом стратегічні підприємства паливно-енергетичного комплексу та всі інші стратегічні підприємства України.

Замість роботи на олігархію держава має проводити соціально-економічну політику в інтересах більшості українського народу, а не в інтересах цієї олігархічної псевдо-еліти. Це й прогресивне оподаткування доходів, і справжні податки на розкіш. Це й закриття так званих «офшорних» схем та запровадження прогресивного оподаткування прибутків підприємств. 

Це й націоналізація стратегічних підприємств, які нині генерують надприбутки для їх олігархічних власників, а натомість мають працювати на оборону України та загалом на благо всього суспільства. Це й ліквідація приватних монополій та олігополій, і звісно, – реальна, а не декларативна боротьба з корупцією.

А першочерговий крок – це націоналізація статків олігархії й спрямування доходів від них на оборону України від російської агресії!

Кошти, які йдуть до кишень олігархату, мають йти на захист нашої держави від російського агресора. Ці кошти мають витрачатися на оснащення війська, на розвиток оборонної промисловості, на облаштування справді критичної інфраструктури, на медицину, на все те, що є важливим для наближення Перемоги.

Читайте також:
Опінії
Судді не хочуть толерувати розкрадання державних грошей чиновниками та водночас бути знаряддям чергової атаки на бізнес.
05 квітня, 16:46
Політика
Коломойський знов усіх переграЄ. Інтрига лише у тому, чи він це робить у змові з президентом або ж на зло йому?
22 березня, 18:49
Війна
Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.
13 лютого, 17:30
Кримінал
Електроенергію, яку отримало підприємство Коломойського, продали учасникам ринку, а отримані кошти вивели на рахунки закордонної компанії
11 січня, 17:42
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30.11.2023, 17:34
Спорт
Один з основних гаманців путінського режиму продав футбольний клуб «Челсі» за астрономічну ціну. Гроші планував віддати Біньяміну Нетаньягу.
29.11.2023, 10:09