Влада Молдови спростувала заяву Міністерства нападу рф

ВІЙНА
23.02.2023, 10:04
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Закликаємо до спокою та отримання інформації з офіційних і перевірених джерел Республіки Молдова.

Влада Молдови не підтверджує інформацію Міністерства оборони рф про те, що Україна нібито готує провокацію в невизнаному Придністров’ї.

Про це інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Telegram-канал Prima Sursă. 

Склад у селі Колбасна
Склад у селі Колбасна

Чим частіше ми чуємо про новини, які пов'язані з Молдовою та Придністров'ям тим більше це характеризує скруту московії яка пов'язана із голодом снарядів 152 мм та 122 мм для артилерійських батарей. росії в край потрібна влада Молдови яка буде орієнтована на вектор зближення з кремлем, але на щастя цього не відбувається - Ред. Останній Бастіон

"Державна влада не підтверджує інформацію, поширену сьогодні вранці Міністерством оборони росії. Закликаємо до спокою та отримання інформації з офіційних і перевірених джерел Республіки Молдова. Наші відомства співпрацюють із закордонними партнерами, і в разі загрози для країни суспільство негайно буде поінформовано", - йдеться в заяві. 

Читайте також:
Політика
Придністровський гнійник має бути зачищено від присутності московитів. Київ здатен допомогти Кишиневу, треба тільки офіційно попросити.
25 березня, 21:31
Війна
Детальної інформації щодо військових зборів наразі немає.
28.02.2023, 16:20
Війна
"Війська" рф у Придністров'ї перебувають у повній бойовій готовності
03.05.2022, 19:31
Війна
Спікер Палати представників Майк Джонсон опублікував текст ініціативи щодо фінансування допомоги Україні. Що отримає Україна?
вчора, 21:18
Війна
Боротьба української протиповітряної/протиракетної оборони за контроль над небом показує ризики для єврейської держави. Агресор випробовує.
вчора, 19:57
Війна
Чеська ініціатива з отримання боєприпасів для України може доставити 1,5 мільйона артилерійських снарядів протягом року.
вчора, 18:27