Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

СВІТ
03.10.2019, 10:16
Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

Новий збірник інструкцій для місць громадського користування, підприємств і житлових приміщень цього тижня презентували у Нью-Йорку. Головна «новація» — заборона вживати «чужинець-нелегал» (англ. illegal alien).

Ці інструкції розроблені міською комісією з прав людини, представники якої входять до Демократичної партії США і активно просувають так звану «ґендерну ідеологію». Як пояснюють ініціатори, впровадження заборони називати «чужинця-нелегала» тим, ким він є насправді, захистить людину від публічних образ і принижень за дискримінаційною ознакою.

«Влада Нью-Йорка такими нормами прагне побороти зростання расизму та ксенофобії, а отже — забезпечити гідний рівень свободи й демократії», — йдеться у документі. Наголошується, що невиконання цих норм загрожує порушнику штрафом до 250 тисяч доларів, або примусовими громадськими роботами до 1 року.

Водночас про дискримінацію білих американців у тому ж Нью-Йорку чорношкірими чи ЛГБТ-спільнотою немає ані слова. І це є зрозумілим, оскільки чиновників турбує здоров'я і добробут іммігрантських громад, їхніх потенційних виборців, але аж ніяк не пересічних американців, нащадків європейських першовідкривачів.

Читайте також:
Американські військові заблокували під’їзні дороги до траси М4.
16:28
Відео вогневих ударів по турецьких танках з'явилося в ютубі.
10:17
З початку епідемії коронавірусу в Китаї, в Україну заїхало близько 7 тисяч китайців.
09:12
Рішення Трибуналу підтверджує «наявний міжнародний консенсус щодо невизнання незаконної анексії Криму РФ.
вчора, 20:31
У країні зафіксували 13 нових випадків захворювання
вчора, 15:01
Церемоніальна корона королів Ефіопії, датована XVIII століттям, повернулась на батьківщину.
вчора, 13:55