Влада військових у Судані боїться власного народу

СВІТ
21.10.2021, 13:21
Влада військових у Судані боїться власного народу

Натомість в Україні, де у державного керма збіговисько клоунів і фотографів із лав Зе-команди, котрі теж зважають на народний гнів...

Поліція Республіки Судан за підтримки армійських підрозділів перекрила центр столиці Хартуму, де громадяни збираються провести "марш мільйонів".

Такі відомості з місця події оприлюднило провідне видання африканської країни "المشهد السوداني", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Дату проведення протестів в умовах гострої політичної та соціально-економічної кризи на тлі пандемії коронавірусу їхні організатори навмисно перенесли до відзначення чергової річниці революції 21 жовтня 1964 року.

Станом на цю мить невдоволені діями військових, які вже 2 роки перебувають при владі, громадяни гуртуються на прилеглих до урядового кварталу вулицях, де поліція ще не встигла встановити блок-пости.

Напередодні організатори пообіцяли «привести під парламент мільйони людей на підтримку демократії та невідкладного проведення всенародних виборів задля наведення ладу у країні».

Армійці зі свого боку скликають власних прихильників на вулиці Хартуму, аби завадити можливому захопленню органів влади з боку невдоволених протестувальників; ситуація залишається стабільно напруженою.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", військові захопили владу у Ґвінеї, а тамтешнього президента заарештовано.

Влада військових у Судані боїться власного народу_1
Читайте також:
Війна
Крім місцевих військовослужбовців армії африканської країни на базі розміщувалися російські бойовики із компанії Євгєнія Пригожина.
22 квітня, 18:24
Економіка
Москва підкупила Каїр чималим ясаком. Тепер найбільша за чисельністю африканська країна перебуває у російській антизахідній коаліції.
10 березня, 21:07
Опінії
Голова казначейства США каже, що путін створив економічні проблеми розпочавши війну
21 січня, 13:25
Життя
Цей далекоглядний проект прийшов до Адама Діме, коли він повернувся додому після кількох років роботи в Європі.
29.12.2022, 15:26
Світ
Дмитро Ситий потрапив під санкції США за зв'язки з групою найманців, заснованою Євгеном Пригожиним.
16.12.2022, 23:57
Політика
Ресурсна федерація московія продовжує самовбивче піке у безодню. Бункерний щур вирішив застосувати останні дипломатичні козирі.
29.10.2022, 17:00