Влада військових у Судані боїться власного народу

СВІТ
21.10.2021, 13:21
Влада військових у Судані боїться власного народу

Натомість в Україні, де у державного керма збіговисько клоунів і фотографів із лав Зе-команди, котрі теж зважають на народний гнів...

Поліція Республіки Судан за підтримки армійських підрозділів перекрила центр столиці Хартуму, де громадяни збираються провести "марш мільйонів".

Такі відомості з місця події оприлюднило провідне видання африканської країни "المشهد السوداني", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Дату проведення протестів в умовах гострої політичної та соціально-економічної кризи на тлі пандемії коронавірусу їхні організатори навмисно перенесли до відзначення чергової річниці революції 21 жовтня 1964 року.

Станом на цю мить невдоволені діями військових, які вже 2 роки перебувають при владі, громадяни гуртуються на прилеглих до урядового кварталу вулицях, де поліція ще не встигла встановити блок-пости.

Напередодні організатори пообіцяли «привести під парламент мільйони людей на підтримку демократії та невідкладного проведення всенародних виборів задля наведення ладу у країні».

Армійці зі свого боку скликають власних прихильників на вулиці Хартуму, аби завадити можливому захопленню органів влади з боку невдоволених протестувальників; ситуація залишається стабільно напруженою.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", військові захопили владу у Ґвінеї, а тамтешнього президента заарештовано.

Влада військових у Судані боїться власного народу_1
Читайте також:
Світ
Як встановила міжнародна команда науковців, рукав найбільшої африканської річки, знаходився поряд із Ґізою. Проте із віками водойма висохла.
22 травня, 06:01
Світ
Вашинґтона намагається зберегти втрачені на користь Москви позиції в африканському регіоні Сахель. Поки справи йдуть кепсько.
14 травня, 14:45
Світ
Десятилітню антиджихадистську операцію завершено.
23.12.2023, 07:10
Політика
Так звана "Військова рада", котра захопила владу у Ніамеї, оголосила про зняття недоторканності з голови французької дипломатичної місії..
31.08.2023, 20:22
Кримінал
Причиною вказаного кроку влади Південноафриканської республіки названо... "банальну переповненість тюрем".
12.08.2023, 21:12
Світ
Який неприємний сюрприз для кремлівського бункерного щура напередодні відкриття африканського шапіто у Санкт-Петербурзі.
26.07.2023, 19:57