Влада військових у Судані боїться власного народу

СВІТ
21 жовтня, 13:21
Влада військових у Судані боїться власного народу

Натомість в Україні, де у державного керма збіговисько клоунів і фотографів із лав Зе-команди, котрі теж зважають на народний гнів...

Поліція Республіки Судан за підтримки армійських підрозділів перекрила центр столиці Хартуму, де громадяни збираються провести "марш мільйонів".

Такі відомості з місця події оприлюднило провідне видання африканської країни "المشهد السوداني", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Дату проведення протестів в умовах гострої політичної та соціально-економічної кризи на тлі пандемії коронавірусу їхні організатори навмисно перенесли до відзначення чергової річниці революції 21 жовтня 1964 року.

Станом на цю мить невдоволені діями військових, які вже 2 роки перебувають при владі, громадяни гуртуються на прилеглих до урядового кварталу вулицях, де поліція ще не встигла встановити блок-пости.

Напередодні організатори пообіцяли «привести під парламент мільйони людей на підтримку демократії та невідкладного проведення всенародних виборів задля наведення ладу у країні».

Армійці зі свого боку скликають власних прихильників на вулиці Хартуму, аби завадити можливому захопленню органів влади з боку невдоволених протестувальників; ситуація залишається стабільно напруженою.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", військові захопили владу у Ґвінеї, а тамтешнього президента заарештовано.

Влада військових у Судані боїться власного народу_1
вибір редакції
Читайте також:
За останні 8 місяців на території Ніґерії зі шкіл було насильно викрадено понад 1000 учнів, як хлопчиків, так і дівчат.
14 вересня, 08:01
Росіяни продовжують сіяти смерть на теренах чорного континенту, цього разу допомагаючи бойовикам уґруповання "Ісламська держава".
27 серпня, 11:15
60 бойовиків незаконного збройного формування "Аль-Шабааб" (сом. Al-Shabaab) ліквідували неподалік кордону з Кенією.
23 серпня, 08:18
Представники незаконного збройного бандформування "Аль-Каїда" вбили 14 селян у Ніґері через відмову віддати харчі та ліки.
27 липня, 10:39
Не менш як 800 мешканців міста Кампала щепили сумнівним препаратом, який видавали за антикоронавірусну вакцину.
01 липня, 14:03
Аномальна за 150 років посуха, яку зафіксували на півдні острова Мадаґаскар, спричинила продовольчу кризу у цій африканській країні.
30 червня, 07:01