Воца підніме зарплати охоронцям режиму

ПОЛІТИКА
17.01.2025, 16:01
Воца підніме зарплати охоронцям режиму

Лікарям і педагогам ні.

Уряд України може розглянути підняття зарплат поліцейським. Терміни розгляду питання поки невідомі. Про це заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час години запитань до уряду в парламенті.

Очільник МВС зазначив, що два роки в Україні зарплати поліцейських не індексуються. За словами Клименка, працівникам Нацполіції додатково виплачують 10 тис. грн. Водночас в областях, де тривають бойові дії, виплати становлять 30 тис. грн.

Як наголосив міністр, середня заробітна плата поліцейського в Україні складає 34-36 тис. грн.

«Ми будемо на уряді питання підвищення зарплати також, можливо, надалі розглядати. Але це буде огульно по всій державі», – каже він.
Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
40-річна жінка, яка їхала на велосипеді, померла на місці події. Водій не викликав швидку допомогу та просто покинув місце події.
05 січня, 20:00
Війна
В Івано-Франківську арештували поліцейського, якого підозрюють у привласненні 2,7 мільйона гривень батька загиблої захисниці «Азовсталі».
05 січня, 19:05
Політика
Водії скаржаться на безпідставні протоколи патрульної поліції за нібито відмову від тесту на наркотики.
26.12.2025, 13:18
Політика
Як живе правоохоронна династія Дроздів?
17.12.2025, 13:12
Політика
Реальні результати роботи Слідчого управління столичної поліції, яке очолює Артем Родигін.
10.12.2025, 10:45
Політика
Як топи МВС будують «маленьку росію» в Україні.
04.12.2025, 18:25