Войовниче волонтерство і війна за українські сенси

ПОЛТАВА
11 серпня, 15:09
Войовниче волонтерство і війна за українські сенси

Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.

У час, коли частина соціуму свідомо відмежовується від фактора війни, а ЗМІ редукують новини фронту до рівня сухої статистики, ми, силою особистого прикладу спонукаємо до протилежного.

Системною ініціативою з підтримки боєздатності оборонних підрозділів "Останнього Бастіону" нагадує суспільству про те, що факт агресії РФ нікуди не зник, а справа войовничого волонтерства не зійшла нанівець.

Нещодавно ухвалений законопроєкт "Про Національний спротив" реактивував діяльність Батальйонів Територіальної Оборони (БТрО).

Однак більшість подібних формувань має комплекс проблем, пов'язаних з ресурсним та матеріальним забезпеченням структурних підрозділів; держава, на разі, не поспішає перейматися розв'язанням подібних задач.

Відтак цю прогалину, вкотре беруться компенсувати громадські ініціативи.

В основі мотивації такої активності покладено намір унеможливити хаос в оборонному секторі та прикордонну ситуацію втрати суверенітету, за сценарієм драматичних подій 2014-го року.

Керуючись окресленою доцільністю бастіонівці відвідали цього тижня планові навчання БТрО м. Кременчук; переможцям військових змагань із тактики було вручено сучасний квадрокоптер.

Цей  засіб повітряного дозору є необхідною умовою ведення ефективних бойових дій у наш час, з мінімізацією ризиків та втрат особового складу.

Надалі, "Останній Бастіон" усебічно сприятиме формуванню повноцінного та технічно оснащеного підрозділу аеророзвідки в складі зазначеного батальйону.

Разом до перемоги!

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
20 жовтня, 14:30
Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".
03 серпня, 09:12
Епіклеза — найважливіша мить літургії, а у відповідальній життєдіяльності — допомога фронту та участь у війні.
15 липня, 12:10
Інформаційна аґенція "Останній Бастіон" і видавництво "Zалізний Тато" запровадили спільну ініціативу.
09 липня, 14:41
Цьогорічний "Фестиваль нескореної Nації – Холодний Яр" блискучо виконав заздалегідь анонсовану благодійну місію.
07 липня, 16:02
Архітектурна пам'ятка у Кобищанах, де колись жив Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, досі у ганебному стані.
04 червня, 13:56