Войовниче волонтерство і війна за українські сенси

ПОЛТАВА
11.08.2021, 15:09
Войовниче волонтерство і війна за українські сенси

Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.

У час, коли частина соціуму свідомо відмежовується від фактора війни, а ЗМІ редукують новини фронту до рівня сухої статистики, ми, силою особистого прикладу спонукаємо до протилежного.

Системною ініціативою з підтримки боєздатності оборонних підрозділів "Останнього Бастіону" нагадує суспільству про те, що факт агресії РФ нікуди не зник, а справа войовничого волонтерства не зійшла нанівець.

Нещодавно ухвалений законопроєкт "Про Національний спротив" реактивував діяльність Батальйонів Територіальної Оборони (БТрО).

Однак більшість подібних формувань має комплекс проблем, пов'язаних з ресурсним та матеріальним забезпеченням структурних підрозділів; держава, на разі, не поспішає перейматися розв'язанням подібних задач.

Відтак цю прогалину, вкотре беруться компенсувати громадські ініціативи.

В основі мотивації такої активності покладено намір унеможливити хаос в оборонному секторі та прикордонну ситуацію втрати суверенітету, за сценарієм драматичних подій 2014-го року.

Керуючись окресленою доцільністю бастіонівці відвідали цього тижня планові навчання БТрО м. Кременчук; переможцям військових змагань із тактики було вручено сучасний квадрокоптер.

Цей  засіб повітряного дозору є необхідною умовою ведення ефективних бойових дій у наш час, з мінімізацією ризиків та втрат особового складу.

Надалі, "Останній Бастіон" усебічно сприятиме формуванню повноцінного та технічно оснащеного підрозділу аеророзвідки в складі зазначеного батальйону.

Разом до перемоги!

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Полтава
Зібрані у рамках благодійної ініціативи батьків Народного Героя України Степана Чубенка кошти спрямують на потреби фронтовиків.
31 липня, 16:00
Світ
Турецький виробник безпілотних літальних апаратів Сельчук Байрактар забезпечив житлом тих, хто постраждав від землетрусу.
12 лютого, 20:05
Спорт
Спортивна малеча Волинської області змогла забезпечити наших захисників необхідним транспортним засобом для контролю за межею з Білоруссю.
15.10.2022, 19:05
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03.09.2022, 10:00
Полтава
Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.
19.08.2022, 20:07
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21.06.2022, 08:20