«Вокабуляр» Сивохо як темник колабораціоніста

Опінії
24.09.2021, 10:44
«Вокабуляр» Сивохо як темник  колабораціоніста
Фото: Durdom.In.Ua

Панове, ви теж поцінували дипломатичний вишкіл присутніх на виступі Зе оонівців?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

До молодика зі степів донецьких у засц… стоп!, запіс… стоп!, о-о! – у місцями мокрих штанях ми незмінно негативно ставилися ще задовго до моменту, коли за провокативну презентацію своєї платформи капітуляції гарячі хлопці з гарячого корпусу йому ледве писок не начистили. Немає сенсу вкотре посилатися на перевірене: «на любов і смак товариш не всяк».

І снобізмом відгонить. І комусь репризи огрядного кавеенника свого часу заходили по осьдечки. І кривувата його посмішка не у всіх викликала бажання зателефонувати пластичному хірургові.

Пошлемося на те, що «кожна корова своє теля лиже». Було що реготали й від ідіотизму Задорнова. Зрештою, не кожній редакції «у кайф» поділяти думку розперезаного автора.

Ми тут про новітню іпостась Сивохо, котрий у пулі таких самих зелених реготунчиків загордився аж до ролі загальнонаціонального політика, автора платформ, невизнаного миротворця. Цей клоун теж уявив себе Махатмою Ганді на увесь Донецький кряж!

Та сьогодні молодик – чужа Україні і здоровому глузду особистість. Це – ворог з вокабуляром агресора, підстави для висновку ось тут. Що воно за таке – «вокабуляр»?

Нашою мовою – «вислівник», обсяг лексем, або ж слів, якими володіє людина. Так оцей обсяг, поданий Сергієм Сивохо в інтерв'ю прокремлівському сайту "Вєсті.uа", увесь, до останньої, поки що кириличної букви уміщається у вокабуляри Скабєєвої, Прилєпіна і Соловйова.

У чималенькому його інтерв’ю – на 3 692 одиниці вокабуляру! – немає навіть натяку на війну, замість неї – «внутрішній конфлікт», замість агресора – плюшеві згадки про РФ, яка восьмий рік заперечує свою участь у «подіях на сході», жалі з того, що, на відміну від тираспольського «Шерифа», донецький «Шахтар» восьмий рік грає «у приймах». Окуповані Мордором українські території у Сивохо «більш м'яко трактовані» «непідконтрольними», майбутня «деокупація» – «реінтеграцією»

І цей манкурт ще й ображається, що йому за оцей капітулянтський вислівник «почало прилітати від недоброзичливців»! Блазень № N більш-менш проукраїнську термінологію в проекті Мінреінтеграції щодо повернення Донбасу до людської цивілізації, де держава-агресор так і називається «держава-агресор», паплюжно іменує «декларативними лозунгами»!

Блазень №1 вже носився з бажанням зазирнути до червоних зіниць вовкулаки, трохи протверезів після десятків похоронок із зони «перемир'я». Але там теж амбулаторія – тепер наш найвеличніший боунапартичок з трибуни ООН на всю планету проістерив про «привіт з лісу» як чи не головну причину зриву реформ в Україні!

Ця «сильна відповідь» на постріли по автівці з «другом Шефіром». Це – чистої води одноактна п'єса комічного змісту, на що, віддамо належне, блазень таки удатний.  

Ти б, пане Нелоше, хоч би якось відповів на «привіти» у справах про вбивство Павла Шеремета; про список контрабандистів з Акстом, Фальковським і Студенцем, котрі з липня «тремтять» під санкціями РНБО – цього філіалу офісного кавеену; про вангергейт з еталонною недолугістю Мар'яною; про ніндзю Трухіна, котрий зник з радарів Монастирського...

Панове, ви теж поцінували дипломатичний вишкіл присутніх на виступі Зе оонівців? Їм не позаздриш – стримати регіт вартувало ще тих зусиль.

Була б наша воля – одного зі сорока мільйонів місцевих президентів – послали б на трибуну ООН у якості «сильної відповіді» Сивохо; було б ще смішніше.
Читайте також:
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.
09 липня, 17:09
Опінії
Зеленський доручив головкому ЗСУ Залужному перевірку логістики, за яку відповідає міністр оборони Резніков.
15 червня, 15:45
Політика
Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності
14 червня, 12:30
Опінії
Криворізька обслуга олігархів продовжує свої танці на кістках. Але навіть пофарбовані у синьо-жовті барви Голобородьки – це не патріоти.
29 травня, 18:29