Володимир Зеленський іде шляхом Януковича

ПОЛІТИКА
11 жовтня, 11:55
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича

Близько трьох сотень поліцейських та нацгвардійців захищають резиденцію Зеленського від громадян України

Відучора біля будинку Володимира Зеленського в Конча-Заспі збираються його противники для проведення акції протесту.

На виїзді в резиденцію Найвеличнішого лідора Всесвіту, уздовж паркану, вишикувалися нацгвардійці та поліція. Правоохоронців щонайменше три сотні.

Співзасновник "Демократичної сокири" Віктор Трегубов вчора вранці повідомив у Facebook, що учасники акції збираються о 17 годині на Теремках і вирушать до Конча-Заспи "передати привіт Зеленському".

І за вагнерівців, і за використання поліції задля крадіжки плакатів, і за знищення корпоративної реформи, і за всі ті приводи, з яких ми щотижнево виходимо на демонстрації, - пояснив Трегубов.

Як пояснив Віктор Трегубов, про цю акцію було оголошено ще у п'ятницю, а в суботу невідомі особи почали мітинг біля будинку експрезидента Петра Порошенка в Козині.

"Маємо певну підозру, що це симетрична відповідь Єрмака, бо в його світі анонімних телеграм-каналів ми працюємо на Порошенка, а отже і мститися треба саме йому. Мені якось трошки невдобно, бо ні, ми їдемо до Зелі з власної подачі. А якщо так, то п'ятий президент страждає за наші гріхи. Вибачте, Петре Олексійовичу, накладочка. В якості компенсації спробуємо по дорозі закинути вам фруктів", - додав Трегубов.

Біля будинкуЗеленського у Конча-Заспі 100-150 людей проводили акцію протесту.

При цьому будинок Найвеличнішого лідора Всесвіту, за підрахунками організаторів акції, охороняли близько 500 правоохоронців.

Учасники акції тримали плакати з написами: "Це вже навіть не Квартал-95, а аншлаг-аншлаг", "Тебе судитимуть за вагнергейт", "Зеленський - прес-секретар Єрмака", "Зеленський - слуга Єрмака", "Зеленський - слуга Лукашенка", "Зеленський сидітиме за Коломойського", "Зеленський - голова офісу Єрмака" тощо.

Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_1
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_2
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_3
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_4
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_5

Віктор Трегубов зазначив, що не нагадало йому поїздки до Міжгір'я.

Загалом нагадало поїздки до Міжгір'я. І там, і тут влада явно боялася. Втім, і там, і тут, було замало обурених людей, щоб цим скористатися.

Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_6

Станом на ранок понеділка ситуація не змінилася.

Добре екіпіровані поліціянти та нацгвардійці продовжують охороняти резиденцію гаранта.

вибір редакції
Читайте також:
25 жовтня доведені до відчаю жителі Миргородщини вирішили перекрити автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
24 жовтня, 16:55
Під час акції рідні полонених та зниклих безвісти вибудували живу "стіну надії", щоб нагадати владі про невиконані обіцянки.
12 жовтня, 15:05
Тривають акції протесту проти спроб перетворити українців в тупу, безмовну худобу.
19 вересня, 14:23
Гірники вже п'ять місяців не отримують зарплату
15 серпня, 14:22
Корінні жителі найбільшої за територією пакистанської провінції Белуджистан вийшли на масові протести проти чинної влади країни.
14 серпня, 20:07
Мешканці Полтави та Полтавського району підтримали акцію поліції Полтавської області по очищенню її рядів від корупціонерів.
10 серпня, 12:10