Володимир Зеленський іде шляхом Януковича

ПОЛІТИКА
11.10.2021, 11:55
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича

Близько трьох сотень поліцейських та нацгвардійців захищають резиденцію Зеленського від громадян України

Відучора біля будинку Володимира Зеленського в Конча-Заспі збираються його противники для проведення акції протесту.

На виїзді в резиденцію Найвеличнішого лідора Всесвіту, уздовж паркану, вишикувалися нацгвардійці та поліція. Правоохоронців щонайменше три сотні.

Співзасновник "Демократичної сокири" Віктор Трегубов вчора вранці повідомив у Facebook, що учасники акції збираються о 17 годині на Теремках і вирушать до Конча-Заспи "передати привіт Зеленському".

І за вагнерівців, і за використання поліції задля крадіжки плакатів, і за знищення корпоративної реформи, і за всі ті приводи, з яких ми щотижнево виходимо на демонстрації, - пояснив Трегубов.

Як пояснив Віктор Трегубов, про цю акцію було оголошено ще у п'ятницю, а в суботу невідомі особи почали мітинг біля будинку експрезидента Петра Порошенка в Козині.

"Маємо певну підозру, що це симетрична відповідь Єрмака, бо в його світі анонімних телеграм-каналів ми працюємо на Порошенка, а отже і мститися треба саме йому. Мені якось трошки невдобно, бо ні, ми їдемо до Зелі з власної подачі. А якщо так, то п'ятий президент страждає за наші гріхи. Вибачте, Петре Олексійовичу, накладочка. В якості компенсації спробуємо по дорозі закинути вам фруктів", - додав Трегубов.

Біля будинкуЗеленського у Конча-Заспі 100-150 людей проводили акцію протесту.

При цьому будинок Найвеличнішого лідора Всесвіту, за підрахунками організаторів акції, охороняли близько 500 правоохоронців.

Учасники акції тримали плакати з написами: "Це вже навіть не Квартал-95, а аншлаг-аншлаг", "Тебе судитимуть за вагнергейт", "Зеленський - прес-секретар Єрмака", "Зеленський - слуга Єрмака", "Зеленський - слуга Лукашенка", "Зеленський сидітиме за Коломойського", "Зеленський - голова офісу Єрмака" тощо.

Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_1
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_3
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_5
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_7
Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_9

Віктор Трегубов зазначив, що не нагадало йому поїздки до Міжгір'я.

Загалом нагадало поїздки до Міжгір'я. І там, і тут влада явно боялася. Втім, і там, і тут, було замало обурених людей, щоб цим скористатися.

Володимир Зеленський іде шляхом Януковича_11

Станом на ранок понеділка ситуація не змінилася.

Добре екіпіровані поліціянти та нацгвардійці продовжують охороняти резиденцію гаранта.

Читайте також:
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59