Володимир Зеленський забув про свої конституційні обов'язки

Опінії
21 липня, 12:15
Володимир Зеленський забув про свої конституційні обов'язки

Острів Зміїний під загрозою окупації

Український політик, громадський діяч

Володимир Зеленський, я звертаюсь до Вас зараз, саме через пряму загрозу нового етапу вторгнення РФ на територію України. Відкидаючи наші відношення один до одного я хочу попередити Вас, як Головнокомандувача, щоб потім Ви не казали, що чогось не знали, або події розвертались для Вас якось неочікувано.

Зараз під загрозою окупації острів Зміїний. Саме про це повідомляють як західні експерти та аналітики, так і вітчизняні. Те, що Путін в псевдонауковій маніпулятивній статті, що виклали від його імені на сайті Кремля, згадав саме острів Зміїний, лише підтверджує прогнози. А те, що в ній пишеться про начебто грубі порушення діючих на той момент правових норм при передачі УРСР при передачі острова Зміїний у 1948 році, каже про те, що кремлівський божевільний знов готовий порушувати територіальну цілісність України та планує подальшу силову експансію.

Острів Зміїний знаходиться в районі величезних покладів природного газу та нафти на континентальному шельфі України. Це десятки мільйонів тонн нафти та десятки мільярдів кубометрів газу і це приваблює РФ, як будь-якого злодія. Але головне це те, що втрата Зміїного запустить багато процесів, які несуть шкоду Україні. Це і зміна фактичних морських кордонів України, поширення морської блокади яку зараз реалізує Кремль стосовно України, продовження блокування українських чорноморських портів, ще більше перешкоджання вільному судноплавству у Чорному морі та доступу до дельти річки Дунай, що омиває береги 10 країн. Все це може статися в будь-який момент, як тільки РФ розпочне свою операцію по захоплення острова Зміїний. Путін планує захопити Зміїний, щоб по декількох напрямках завдати шкоди Україні.

Сьогодні у Путіна у Чорному морі вистачає військових, щоб захопити острів Зміїний упродовж 5-6 годин, а впродовж 10-12 годин наростити сили та оборону Зміїного для довгострокового утримання острову. На жаль, в України немає зараз сил біля Зміїного, які можуть своєчасно зупинити ворога, а також не вистачить часу для власного реагування українських військ по цьому напрямку, щоб захистити Зміїний.

Колишній міністр оборони України Андрей Загороднюк, як і інші профільні експерти, попереджає, що для реагування на загрози Україна має досить обмежені можливості. Головним чином – реактивний склад сил і засобів із часовим плечем у рази більшим, ніж потенційно має РФ. Реальному стримуванню Москви від захоплення острову до часу побудови запланованих спроможностей ВМС України може стати розгортання у їх складі щонайменше чотирьох-шести амфібійно-ударних катерів, в тому числі класу Mark VI. Тоді час реакції двох-трьох таких катерів з морськими піхотинцями (групами ССпО) на борту з положення бойового чергування в Одесі складатиме до трьох годин та випереджуватиме агресивні дії з окупації Острову.

Тимчасово, до відновлення мінімально необхідного рівня спроможностей ВМС України, їхню нестачу частково можливо компенсувати за рахунок перманентної ротаційної присутності в Чорному морі кораблів країн-членів НАТО, передусім США та Великої Британії. Це потребує відповідних політичних рішень. Ризик захоплення РФ острова Зміїний має бути озвучений на всіх можливих дипломатичних майданчиках для запобігання реалізації викладеного сценарію з використанням фактору неочікуваності з боку росіян.

Пане, Зеленський, я часто попереджаю Вас та Уряд про те, що потім відбувається. І я роблю це зараз. Скликайте РНБО, щоб прийняти рішення, які завадять втраті Зміїного та зруйнують плани Путіна.

Зараз у вас ще є час. Потім його не буде. Будуть наслідки ваших дій або вашої бездіяльності

Вибір за Вами який шлях обрати.

Читайте також:
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
вчора, 13:52
Суд зобов’язав ДБР порушити справу через державну зраду президента Володимира Зеленського та його оточення.
23 липня, 18:05
В Умані чиновники підробили документи та продали хасидам 8 гектарів
23 липня, 13:50
Попри повну науково-історичну нікчемність статті Путіна, ми не можемо ігнорувати ті загрози для безпеки України, які вона висвітлює.
19 липня, 10:40
Зеленський продовжує узурпувати владу ! Депутати пропонують масово звільнити голів судів та скасувати для них доплати
17 липня, 13:15