«Волонтер за спецзавданням»

Опінії
02 червня, 20:17
«Волонтер за спецзавданням»
Фото: Facebook

Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...

Українська журналістка, головна редакторка і ведуча програми "Схеми"

Нові деталі в історії про втечу за кордон обвинуваченого у корупції депутата Владислава Трубіцина, який для цього скористався листом за підписом Кирила Буданова. Нагадаю, у ГУР МО визнали, що сприяли виїзду депутата, але пояснили, що ініціатива йшла від іншої структури.

Цієї структурою виявились Сили спеціальних операцій (ССО ЗСУ). Лист ССО до ГУР на запит нам не надали, але "Схемам" вдалося дістати його від джерел в оборонних структурах.

У документі, датованому 20 січня 2023 року командувач ССО ЗСУ Віктор Хоренко звертається на ім'я Буданова з проханням про сприяння виїзду п'ятьох осіб, «які є волонтерами», серед них – Владислав Трубіцин. Вказується період виїзду – з 28 січня до 25 травня 2023 року.

«Волонтер за спецзавданням»_1

Як повідомляли "Схеми", у цей період депутат перетнув кордон на виїзд лише раз і не повернувся – виїхав через пункт пропуску "Рава-Руська" ввечері 13 травня. Далі пряма мова речника ССО у коментарі "Схемам":

«Вищезгадане звернення дійсно було ініційоване командуванням Сил спеціальних операцій в січні 2023 року. Мета цього звернення – виїзд за кордон Владіслава Трубіцина як представника благодійного фонду "Рідна Оболонь" та ще чотирьох осіб, теж від цього фонду.

Виїзд потребував виконання ним та групою осіб спеціального завдання щодо забезпечення ССО спеціальним обладнанням. На жаль, характер завдання не може бути розкритим, так як містить дані, що становлять службову таємницю», – зазначив речник ССО Олександр Кіндратенко.

Також у ССО прокоментували той факт, що виїхавши за ініційованим ними дозволом, обвинувачений у хабарництві депутат зрештою не повернувся в Україну та перестав виходити на зв'язок.

«Ми сприяли виїзду за кордон задля благих цілей, а саме забезпечення підрозділів ССО всім необхідним для боротьби з ворогом. Ми вкрай негативно відносимось до того, що дана особа скористалась таким приводом під час війни у своїх особистих цілях і не повернулась в Україну задля виконання процесуальних обов'язків у суді», – додав речник ССО.

Ось так один з топових обвинувачених в корупції представників саме нинішньої влади наразі уникнув українського правосуддя.
Читайте також:
Політика
В Україні процвітає схема на документах: через Кабмін та корупційний спрут переплачує кожен.
вчора, 13:31
Кримінал
Заставу було зменшено до 107 мільйонів. Тепер Коболєв перебуватиме на свободі без електронного браслета.
25 вересня, 12:05
Політика
Закупівельники Національної поліції та Нацгвардії України (НГУ) як і раніше віддають перевагу закритим процедурам в тиші кабінетів.
24 вересня, 09:48
Політика
Замість СІЗО Юрій Гусєв може опинитися у посольстві України в Азербайджані.
23 вересня, 11:56
Кримінал
Керівнику столичної філії «ПриватБанку» повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України.
23 вересня, 07:04
Кримінал
Він незаконно отримав номери оперативного прикриття та «оперативний талон» від МВС Вигівського для своєї машини.
22 вересня, 07:19