Волонтер заявила, що в харківському притулку щодня вбивають сорок тварин

08.12.2019, 11:12
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: УНІАН

Наталія Химич назвала харківський притулок для тварин «зоною смерті».

За словами волонтера, на території комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» щодня вбивають сорок собак.

«Коли я приїжджала до Харкова, аби врятувати хоч одне життя, підходячи до кліток, вони всі (тварини – ОБ) намагалися мені сподобатися, маленькі і великі, адже я була їхнім єдиним шансом на життя, простягали лапки і мордочки – забери мене. Мене… А по КП розносився вій і крики – це вбивали планових… 40 в день», – написала Химич на своїй сторінці.

Наталія Химич наголосила, що число сорок – це саме щоденна норма.

«Сорок собак щодня. Вісімсот собак щомісячно. Десять тисяч собак щорічно. Один раз на квартал тяжка двадцятитонна вантажівка, повна чорних пластикових кульків, із яких стирчать лапи, морди, покидає двір підприємства», – написала вона.

Також волонтер заявила, що знищення тварин відбувається на тлі некомпетентності міської влади і розтрати бюджетних коштів.

Варто зазначити, що на сайті комунального підприємства останній звіт стосовно державних закупівель стосується літа 2017 року. Загальна звітність завершується 2018 роком.

Волонтер заявила, що в харківському притулку щодня вбивають сорок тварин_1

Наразі у комунальному підприємстві не прокоментували ситуацію зі звинуваченнями.

КП «Центр поводження з тваринами» не вперше стає предметом критики.

Мітинг у Києві, 2012 рік
Мітинг у Києві, 2012 рік
Джерело:День

Так, про діяльність центру неодноразово писали ЗМІ. А в 2012 році небайдужі активісти намагалися привернути увагу до проблеми, проводячи мітинг у столиці.

Читайте також:
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
вчора, 20:46
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
вчора, 19:55
Політика
Лише тиск громадськості на владу здатен припинити діяльність секти московських чортів у рясах в Україні. Агентура Кремля має бути покарана.
вчора, 19:04
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
вчора, 17:22
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
вчора, 16:31