Вони не збираються вигравати війну. Частина третя.

Позиція
13 травня, 11:53

Полтавські колаборанти під час війни будують не укріплення, а стадіони

7 травня Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА уклав договір щодо другої частини реконструкції фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» у Решетилівці.

Реконструкція спорткомплексу «Колос» розпочалася у 2018 році.

У 2019-2023 років була завершена перша черга реконструкції, яка включала:

  • перебудову побутового корпусу, гаража;
  • будівництво нового спортзалу з благоустроєм території.

У Решетилівській міськраді розповіли, що реконструкція фізкультурно-оздоровчого реабілітаційного комплексу «Колос» розпочалась в рамках програми «Велике крадівництво», яку Володимир Зеленський ініціював у березні 2020-го.

Там зазначили, що першу чергу реконструкції завершили минулого року. Зараз розпочинається друга.

А в планах ще є третій етап будівництва — фізкультурний реабілітаційний комплекс у селі Сухорабівка на базі дитячого табору «Світанок», який знаходиться у власності Полтавської обласної ради.

Понад 80% робіт другої черги будуть профінансовані за рахунок кредитних коштів від Європейського інвестиційного банку, які надійдуть через державний бюджет в межах «Надзвичайно кредитної програми для відновлення України».

З обласного бюджету будуть виділені 15,5 млн грн.

Останній Бастіон нагадує читачам, що Решетилівську міську раду очолює Оксана Дядюнова, яка є представницею партії «Довіра» Кулініча-Біленького.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._1

Дядюнова є палкою прихильницею ГО «Патріоти Решетилівщини». Раніше вона була особистим помічником-консультантом Біленького.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._3

Нагадаємо, що багаторічний голова Решетилівської селищної ради Володимир Кузьменко, не бажаючи вляпатись у «схеми» Біленького, та не допускаючи його «будівельників» до освоєння бюджетних коштів отримав, «чорну мітку» від правоохоронців, та пішов за власною заявою із займаної посади.

На пост виконуючого обов’язки голови зашугані депутати Решетилівської ОТГ за вказівкою Біленького вибрали не когось з достойних місцевих жителів, а його людину - Дядюнову Оксану Анатоліївну, яка не має нічого спільного з Решетилівщиною та прибула до неї за запрошенням Біленького з Луганщини.

У березні 2023 року ТОВ «ВП «Євротехнології» стала переможцем тендеру на Додаткові роботи №3 по об'єкту: «Реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради.

Очікувана вартість закупівлі складала 38 479 615 грн.

Участь у закупівлі брали два підприємства: ТОВ «ВП «Євротехнології» та ПП «ТРАНСІНТЕРБУД».

ТОВ «ВП «Євротехнології» зробило кращу остаточну пропозицію 35 863 256,92 гривні.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._5

Джерелом фінансування були кошти місцевого бюджету.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._7

7 травня 2023 року було оголошено закупівлю на: Реконструкцію фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради з благоустроєм прилеглої території.

Очікувана вартість закупівлі складала 93 654 315 грн.

Єдиним учасником закупівлі стало ТОВ «ВП «Євротехнології» яке запропонувало цінову пропозицію 92 673 115,11 грн.

Джерелом фінансування виконання робіт є:

  • Кошти спеціального фонду державного бюджету України (кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку) - 77 227 595,93 гривні (без ПДВ).
  • Кошти місцевого (обласного) бюджету - 15 445 519,18 гривні (покриття ПДВ).
Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._9

Прикметно, що згідно з умовами договору: використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України для фінансування робіт за цим Договором здійснюється після повного використання коштів співфінансування робіт з місцевого бюджету, що підтверджується копіями відповідних платіжних інструкцій з відмітками про оплату органів Державної казначейської служби України.

Відповідальним за проведення обох закупівель від Полтавської ОВА був судимий за крадіжки газового конденсату перевертень у погонах Антон Бакулін.

Що відомо про ТОВ «ВП «Євротехнології» ?

Підприємство було засновано у 2007 році. Статутний капітал ТОВ становить 46 000 гривень.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._11

Підприємство було учасником 77 закупівель на загальну суму  478.09 млн грн.

Підписано 38 договорів на суму 231.19 млн грн

Очікується 3 договори на суму 68.95 млн грн

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._13

Найбільше замовлень підприємство отримало від Київської міської студентської поліклініки та Департаменту регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.

Активну участь у закупівлях підприємство бере з 2017 року.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._15

Директором підприємства є Дмитро Патока.

Засновниками ТОВ наразі є 4 особи:

  • КИРПИЧНІК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ — 30,61% статутного капіталу;
  • НОХРІН ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ — 29,70% статутного капіталу;
  • ПАТОКА ДМИТРО ГРИГОРОВИЧ — 29,70% статутного капіталу;
  •  ФЕДУЛОВ МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ — 10% статутного капіталу;

Прикметно, що директор (та один із співзасновників підприємства) Патока Дмитро є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 12023110000000212 від 15 березня 2023 року, яке стосується: привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Потерпілим у цьому кримінальному провадженні є Департамент регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.

Крім того, до суду разом з обвинувальним актом від прокурора Київської обласної прокуратури  в інтересах держави в особі Київської обласної державної адміністрації надійшов цивільний позов про відшкодування майнової шкоди завданої кримінальним правопорушенням на суму 3 595 504,83 грн.

Наступне судове засідання у цій справі призначено на 28 травня 2024 року.

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._17

Співзасновник підприємства Кирпичнік Анатолій  є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 12023110000000186 від 2 березня 2023 року, яке стосується: привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191,ч. 1 ст. 366 КК України).

Потерпілим у цьому кримінальному провадженні є Департамент регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.

Співзасновник підприємства Нохрін Євгеній  є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 42022111350000043 від 07.05.2022, яке стосується: незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Але це не завадило підприємству здобути перемогу у тендері Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.

Ба більше, 7 травня 2024 року підприємство здобуло перемогу у ще одному тендері, оголошеному Департаментом будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.

Без конкуренції ТОВ «ВП «Євротехнології» здобуло перемогу у закупівлі на реконструкцію будівлі педіатричного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради».

Вони не збираються вигравати війну. Частина третя._19

7 травня 2024 року з підприємством було підписано договір на 84 991 240,21 грн.

З Антоном Бакуліним та його корупційними схемами все зрозуміло.

У нас є питання до Філіпа Проніна та членів так званої робочої групи Полтавської ОВА «Прозорість і підзвітність», які вибірково скасовують непрозорі закупівлі, закриваючи очі на корупційну діяльність Бакуліна у Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.

Ми не розуміємо, чим зайняті аналітики ТУ БЕБ у Полтавській області, які вважають, що кримінальні провадження проти засновників та директора ТОВ «ВП «Євротехнології» не є ознаками корупційних ризиків.

Вивчаючи ситуацію з нападом росії на Україну у лютому  2022 року, і з нападом на Харківську область у травні 2024 року, враховуючи «будівництво» доріг, мостів, оборонних укріплень, стадіонів,  усвідомлюєш, що влада в Україні, на жаль, поки що належить тим, хто ненавидить Україну і українців, хто не може змиритися з незалежністю України, хто продовжує нищити її економічний, політичний та генетичний потенціал.

З переміною доданків у вигляді голів ВЦА, чи голів УСБУ, чи прокурорів українофобами з Банкової, сума залишається незмінною.

Але, тільки до 21 травня 2024 року, коли Зеленський і Єрмак мають делегувати повноваження голові ВРУ.

З 21 травня 2024 року як Зеленський, так і Єрмак, перебуватимуть за межею легітимності.

Українці врешті мають зробити вибір, чи потрібні їм колаборанти, зрадники, сепаратисти та ухилянти на чолі і в апаратах владних інституцій, чи все ж змусимо їх іти в ті місця, на які вони заслужили.

Термінові та важливі новини читайте на каналах «Останнього Бастіону» в Facebook, Telegram, Instagram.

Автор : Микола Підгорний
Читайте також:
Опінії
Вимагаємо від влади спрямувати бюджетні кошти на будівництво укріплень та інші першочергові потреби фронту
06 березня, 11:30
Політика
Сільську раду Старого Салтова після окупації відновлять за 62 мільйони.
26.06.2023, 08:25
Політика
Зеленський підписав закон про відновлення великої приватизації та зміну структури ФДМУ
21.06.2023, 11:31