Звернення мешканців Решетилівки до редакції ОБ.

ПОЛТАВА
05.05.2018, 07:02

Від редакції: орфографія і стиль в авторському виконанні.

Майдан дав українцям надію на краще життя за допомогою своєї законної праці, але переважна більшість людей, які прийшли до влади після нього, цю надію зводять нанівець, використовуючи владу лише для власного збагачення.

Приклад голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького як найяскравіший з них.

Виклавши у своїй передвиборній програмі обіцянки втілити в життя надії мешканців Решетилівщини він переймається їх втіленням лише в частині, що пов’язана з особистим збагаченням.

Олександр Біленький прекрасно розуміє, що розбагатіти у розграбованій Україні можливо лише двома шляхами – привласнення коштів бюджету та обрутки з землею.

Крім того часу в нього обмаль тому треба діяти рішуче не гнушаючись жодними методами.

Як голова обласної ради О. Біленький намагається якомога більше бюджетних коштів виділити на різного роду програми та будівництва, доручивши втілення «своїм» компаніям, які мають для нього ласий «зазор».

А щоб задурити людям голову Біленький створив громадську організацію під звучною назвою «Патріоти Решетилівщини» та став серед них Почесним патріотом.

Більшість людей ввійшли в організацію піддавшись його обіцянкам та сподіваємось, невдовзі пелена з їх очей спаде.

Читайте більше: «Патріоти Решетилівщини» під надійним прикриттям міської та обласної ради

Так Борис Гмиря та Наталія Ширшова з числа «Патріотів Решетилівщини» виявили в Покровському ліцеї школярку, яка збувала наркотичні засоби учням. Забили на сполох. Але місцеві правоохоронці від юної реалізаторші наркоти відсапнулись як від вогню. Вона виявилась сестрою заступника Біленького - Анатолія Ханка.

Особи, схожі на заступника голови Полтавської обласної ради Анатолія Ханка від "Свободи", та народного депутата Ігоря Мосійчука від Ляшка, "захищають приватну власність", грабуючи офіси.

Ще один член команди Біленького, який беззаперечно виконує його волю, голова місцевої райдержадміністрації Роман Перепелиця. Цього «патріота» ви не побачите на робочому місці. Ні, він не «живе» на районі. Керує справами Роман переважно з подорожнього кафе «Ні пуху, ні пера» де «і п’є, і гуляє, і стелиться, і лягає…».

З передвиборчої програми Біленький розповідав решетилянам про майбутню велич розграбованої фабрики художніх виробів «ім. Клари Цеткін». Люди, яким потрібна робота, випускниці художньо-професійного ліцею повірили йому. Але в планах зовсім інший об’єкт. За 30 млн. бюджетних «народних» коштів Біленький планує збудувати виставкову галерею та готель! Мабуть, для випускниць ліцею саме там він бачить робоче місце.Не видно будівельників Біленького на території колишнього сітроцеху. Передвиборчий банер з проектом заводу мінеральних вод давно вигорів і замінений на новий з новими гаслами Біленького.

Скільки заробив Біленький на будівництві спорткомплексу ПТУ-51 (приміщення роздягалень досі не дороблені) та стадіону для міні-футболу можна лише здогадуватись, але комерційні пропозиції по останньому об’єкту від будівельних організацій менші на сотні тисяч гривень.

Захмарними є ціни й на встановлені дитячі майданчики. Довго сміялись мешканці Покровського з відкриття Біленьким недобудованого дитячого майданчика взимку т.я. під снігом було сховано всі недопрацювання.

Ми чекаємо на його «вдалі» нові бюджетні «ініціативи».

А про те, що вони будуть вдалі свідчить навіть його остання декларація, яка наглядно демонструє смак у придбанні нерухомості та автомобілів.

На своїй особистій сторінці у фейсбуці та на сторінці його інформаційної групи «Решетилівщина Info» Олександр Біленький активно розписує про свою благодійність під хештегом #не_за_бюджетні_кошти!. Водночас він як посадова особа має декларувати всі свої доходи та витрати. В іншому випадку такі відносяться до корупційних. А у декларації керманича області жодного слова про них. То чи є це благо чинністю? Хіба крадій, який частину награбованого жертвує церкві перестає бути крадієм?

Ласий до землі Олександр Біленький розуміє, що її найкраще і найефективніше перерозподіляти через новомодні ОТГ.

Але найшла коса на камінь.

Багаторічний голова Решетилівської селищної ради Володимир Кузьменко не бажаючи вляпатись у «схеми» Біленького та не допускаючи його «будівельників» до освоєння бюджетних коштів отримав «чорну мітку» від правоохоронців та пішов за власною заявою з займаної посади.

На пост виконуючого обов’язки голови зашугані депутати Решетилівської ОТГ за вказівкою Біленького вибрали не когось з достойних місцевих жителів, а його людину - Дядюнову Оксану Анатоліївну, яка не має нічого спільного з Решетилівщиною та прибула до неї за запрошенням Біленького з Луганщини.

Бачачи такі «про європейські» методи роботи та керування Олександра Біленького не забажали входити до Решетилівської ОТГ жителі Першого Лиману та Лобачів.

А мешканці Плосківської сільської ради взагалі не захотіли мати нічого спільного з Решетилівщиною та подались у Мачухівську ОТГ Полтавського району.

На території Решетилівського району вже не так багато залишилось самостійних агроформувань, які не входять до складу концернів та консорціумів.

Саме у них і вирішив «відбирати» землю наш «Робін Гуд» та віддавати своїм «бідним».

Посіпаки з числа ГО «Патріоти Решетилівщини» через інформаційні видання паплюжать діяльність господарств знаного аграрія Непийпи Леоніда Антоновича за незгоду сільрад лягти під крило Дядюнової.

Піддається тотальному обпльовуванню газета Непийпи «Нова Година» в якій викладається бачення подій, відмінне від позиції Біленького. Останній, тяжко переносячи критику на власну адресу, особисто називає її не інакше як «Нова Г».

Прикриватись у захоплені орендованих земель ТОВ «Агротехсервіс» він доручив місцевим фермерам, які ледве встигають підписувати скарги, що їм підсовує на підпис Біленький.

Фермер Івко Юрій Васильович настільки захопився виконанням його вказівок, що на сесії селищної ради не лише агітував за не поновлення договору оренди землі площею 47 га з ТОВ «Агротехсерів», яке є належним орендарем, але й подав заяву, щоб цю землю передали в оренду йому.

В діях цього «активіста» Національне антикорупційне бюро вбачило корупційні правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідні протоколи направило на розгляд до Решетилівського районного суду.

Всі свої злочинні зазіхання обласний керманич ховає за активною розважальною популістською діяльністю т.я. не в змозі дати хліба решетилянам, Біленький годує їх «зрєліщами». Цьогорічна «Решетилівська весна», чи як її новомодно назвав Біленький «RVesna 2018», як сповіщає «Решетилівщина Info» буде наймасштабнішою за всю історію.

Не має нових обіцяних та очікуваних робочих місць, молодь виїжджає за кордон у пошуках кращої долі, але Решетилівщина під дудку Біленького невідомо за які кошти буде три дні гуляти!

Тотальне розкручування Біленьким розважального ухилу своєї діяльності, невичерпна благо чинність все частіше заставляє згадати вислови «вєсєло вєсєльє, тяжело похмельє» та «безкоштовний сир лише у мишоловці».

І на останок наведемо приклад, який яскраво характеризує всю внутрішню «гниль» Біленького.

Тестем нашого героя є суддя Решетилівського районного суду Горулько Олександр Максимович.

Олександр Максимович, будучи чуйною, безкорисною людиною (яких серед суддів зараз не часто зустрінеш) мав намір доживати свій вік на дачі в с. Ганжі коло Решетилівки, так як будинок в Решетилівці залишив двом дочкам Дарії та Юлії, які проживають у хаті зі своїми дітьми.

Третя дочка Оксана разом синами та чоловіком Олександром Біленьким після зайняття ним посади голови області поселилась у батька в Ганжах. Розчулений батько відразу переписав дачу на неї, так як хотів щоб і у третьої дочки була нерухомість на згадку про нього.

Ще не висохла фарба на дарствєнній як Олександр Біленький вказав тестю з тещею на вихід. Тепер Горулько О.М. з дружиною ютяться в літній кухні коло будинку в райцентрі.

Ось така вдячність.

Сподіваємось, що мешканці Решетилівщини та області швидко прохміліють від Біленьківського дурману, а правоохоронці дадуть належну оцінку його діям.

Уважати публікацію офіційним зверненням до НАБУ, ГПУ, СБУ про ймовірне вчинення кримінального правопорушення головою Полтавської обласної ради Біленьким О. Ю.

Читайте також:
Полтава
Під час війни Євгеній Фабро подарував дружині-прокурору японський позашляховик за одну копійку.
16:12
Полтава
У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.
14:56
Полтава
Громада на березі Кременчуцького водосховища продовжує тонути. Чиновники ніяк не реагують на тривале ремствування населення.
08:29
Полтава
Станція юних туристів і родина захисника України пом'янули Чин незламного земляка. У Кибинцях відбулися відкриті змагання з водного туризму.
вчора, 19:24
Полтава
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
вчора, 14:55
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41