«Ворскла» перемагає втретє поспіль та вривається у боротьбу за Лігу Чемпіонів

ПОЛТАВА
27.08.2017, 18:47

Полтавці не програють вже 6 матчів поспіль, здобувши 5 перемог та 1 раз зігравши внічию. Черговою жертвою «біло-зелених» стала «Олександрія».

«Олександрія» - «Ворскла» 0:1

Гол: Ребенок (28)

«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Бондаренко, Банада, Бацула (Чорній, 67), Каленчук, Грицук, Цуріков, Полярус, Куліш, (Пономар, 52), Сітало (Запорожан, 46)

Головний тренер: Володимир Шаран

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Даллку, Чижов (Ткачук, 51), Сапай, Чеснаков, Кравченко (Одарюк, 74), Кадимян, Шарпар, Ребенок. Коломоєць (Загорулько, 90+2)

Головний тренер: Василь Сачко

Попередження: Каленчук — Даллку, Шарпар, Ткаченко

«Ворскла» впевнено розпочала, одразу ніби заявивши, що команда приїхала за максимальним результатом. Ребенок, Чеснаков зі штрафного та Шарпар після виконання кутового мали всі підстави розраховувати на взяття воріт. Відмінно полтавці вели боротьбу й на другому поверсі, організовано граючи у відборі. Суттєво деморалізована після вильоту з розіграшу Ліги Європи «Олександрія» бажання мчати вперед не приховувала, та ці намагання до часу були лише обрисами. На 14-й хвилині з правого флангу навішував зі штрафного до карної зони колишній ворсклянин Бацула - Чижов спокійно нейтралізував загрозу. Треба відзначити, що "біло-зелені" з причини перебору карток не змогли виставити на гру Скляра (його по позиції замінив Кравченко), а також Матвієнка, який захворів на ангіну та навіть не приїхав до Олександрії. Саме тому Сапай отримав місце у старті. Відмінна нагода переможно здійняти руку догори могла б бути у капітана ворсклян Чеснакова, якби після його удару на шляху м'яча не стала стійка воріт. За дві з половиною хвилини Коломоєць уздовж «рамки» покотив на Ребенка, який метеором вривався до штрафного майданчика на дальній штанзі, й Павло відрив рахунок у цій зустрічі - 0:1. Десь гуляла тітонька фортуна, коли пробивав на силу після метушні у штрафному господарів Кравченко. Справа прийшла лише до кутового. Намагалася огризнутися команда Володимира Шарана під час виконання штрафного, та Ткаченко кулаками загрозу відвів. Наприкінці тайму ще кілька кутових у «Ворскли», і команди пішли перепочити. Момент, що зветься «з нічого» виник біля полтавських воріт на 48-й хвилині. На щастя, ніхто з олександрійських нападників не нагодився на цей м'яч. Хотів згадати свої навички голеадора Даллку, коли підступно бив по цілі після розіграшу кутового - відбилася оборона суперника. «Жовто-чорні» на певний час перехопили ініціативу, великі сили відрядивши вперед, адже миритися з такою долею господарі очевидно не збиралися. «Ворскла» мужньо оборонялася, вичікуючи першої ліпшої нагоди втекти у гостру контратаку. Двічі Ткаченко рятував свою команду після намагань Каленчука і Грицука. В останньому епізоді, можливо, не обійшлося без фарту, та про його роль у народній грі вже сказано і написано вдосталь. На 93-й хвилині страж полтавських воріт Ткаченко за так звані маленькі хитрощі, а саме затримку часу, удостоївся «гірчичника» від головного арбітра зустрічі Миколи Кривоносова, та це нівелювалося на тлі загальної перемоги, із чим ми і вітаємо всіх прихильників «Ворскли».