«Ворскла» перемогла «Маріуполь» та закріпилася на 3 місці

ПОЛТАВА
20.08.2017, 19:01

Вдруге поспіль полтавська команда виграє на морально-вольових якостях у суперників, що також боряться за місце в першій шістці.

«Ворскла» 1:0«Маріуполь»
Гол: Чижов (83)

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку, Матвієнко, Чеснаков, Скляр (Кравченко, 74), Кадимян (Кулач, 60), Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 86)
Головний тренер: Василь Сачко

«Маріуполь»: Худжамов, Кірюханцев, Яворський, Вакуленко, Насонов, Кольцов, Рудика, Чурко (Кісіль, 64), Мішньов, Болбат (Кожанов, 88), Фомін (Борячук, 78)
Головний тренер: Олександр Севідов

Попередження: Скляр, Чижов — Насонов, Кольцов, Рудика

На старті стало зрозумілим, що гра полтавців і маріупольців точно не буде нудною. Одного разу гості налякали оборону з Ткаченком, а відверто пробачили захист команди Коломоєць, Шарпар і двічі Чижов, який ходив на «стандарти». На 26 хвилині атака, яку «вигадав» Кадимян, завершилася ударом Шарпара, та куля вирішила оминути дальню стійку воріт Худжамова. Ще одного разу Коломоєць пробивав зльоту лівою, оборонець по-хокейному кинувшись під м'яч, заблокував його політ. До кінця тайму кілька різких виходів в атаку здійснили й підопічні Севідова. На щастя, гравцям лінії захисту вдалося витримати натиск. Йшла 44 хвилина гри, коли реактивна триходівка Кадимян - Коломоєць - Ребенок мала перспективу завершитися взяттям воріт, та удар Павла головою під поперечку витягнув досвідчений Худжамов. На тому й пішли перепочити.

Початок другого тайму, і знову ворскляни в атаці. Ребенок промчав лівим краєм, але те що мало опинитися у ногах у Коломойця рикошетом від оборонця потрапило до рук воротаря. На 57 хвилині все той же 26 номер полтавців хитро намагався влучити у «рамку» з-під оборонця, на жаль, неточно. Якийсь час маріупольська дружина пробувала перехопити ініціативу: кілька ударів у напрямку воріт, дещо тривожні «стандарти». На це полтавці мали б результативно відповісти на 68-й хвилині спочатку після затяжної атаки, коли м'яч ходив із флангу на фланг, а потім із кутового, де Ребенок гостро подав, та ні Чижов, ні далі будь-хто іще не зуміли довершити старання. Незадовго після виходу на заміну пробивав із далеку Кравченко – не надто сильно, та й Худжамов тримав кут під контролем. За 10 хвилин до завершення основного часу гри сильно пробивав із-під оборонця Кулач - м'яч у руках воротаря, та вже за хвилину Ребенок подав кутовий, і в карній зоні азовців найвищим та найспритнішим виявився Олександр Чижов, який свого часу також грав у Маріуполі. На табло запалюється одиничка навпроти нуля, 33 номер Ворскли цілує емблему рідного клубу, на трибунах ейфорія!

Біло-зелені продовжили атакувати. Кулач лише на півсекунди не встиг до м'яча, який перехопив на виході воротар гостей. Ще один штрафний на завершення біля маріупольських володінь. Фінальний свисток!

Василь Сачко: «На полі була рівна, цікава гра»

«Ворскла» перемогла «Маріуполь» та закріпилася на 3 місці_1

Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко прокоментував поєдинок проти «Маріуполя» (1:0).

У 6 турі чемпіонату України «Ворскла» мінімально обіграла «Маріуполь» завдяки голу Олександра Чижова.

– «Маріуполь»– хороша команда, ми сьогодні це відчували. У нього хороший підбір футболістів, які пройшли школу «Шахтаря», є кандидати в збірну, – заявив Сачко на прес-конференції.

– На полі була рівна, цікава гра до гола. Я б хотів відзначити і нашу команду, яка виглядала цілісно і дисципліновано. Зіграли в обороні строго, просто і надійно – за винятком перших хвилин, ми доробляли в кожному епізоді. Не вистачало трохи майстерності, точної передачі в кінцевій фазі атаки. Але грали до кінця і виграли, з чим і вітаю наших хлопців.

У наступному турі «Ворскла» зіграє проти «Олександрії».