«Ворскла» спробує вперше обіграти «Олександрію» у гостях

ПОЛТАВА
27.08.2017, 08:35
«Ворскла» спробує вперше обіграти «Олександрію» у гостях

Олександрія. Стадіон «Ніка». 19:30. Трансляція на ТК «Футбол 1».

Три дні тому «Олександрія» пережила одне з найболючіших поразок у своїй історії, проте змушена привернути єврокубкову сторінку і налаштовуватися на чемпіонат, де справи у команди поки складаються не кращим чином. Чотири очки в шести матчах і місце в зоні вильоту – на такий результат вже важко закривати очі, киваючи в бік Ліги Європи.

Правда, вже сьогодні значно поліпшити своє турнірне становище «Олександрії» буде вельми непросто. І справа зовсім не в функціональної готовності, так як у Володимира Шарана є можливість для ротації на багатьох позиціях, а в області психології, адже команда втратила дуже багато емоцій, тому всю мотиваційну роботу головному тренеру потрібно починати з самого початку.

До того ж, суперник сьогодні у господарів не найприємніший для того, щоб здобути першу перемогу, особливо якщо враховувати надто впевнений старт «Ворскли», яка навіть в разі поразки не втратить третю сходинку в турнірній таблиці. Напевно, в такій ситуації і нічия буде прийнятним результатом на полі «Олександрії», тому не чекайте від цього протистояння блискучої гри і надрезультативності. Боротьба та самовіддача – ось головні принципи роботи Володимира Шарана та Василя Сачка.

Правда, багато хто називає такий старт «Ворскли» багато в чому випадковим, адже в трьох матчах ця команда виривала перемоги на останніх хвилинах, а фортуна явно була на боці полтавців. Але переможців не судять. Турнірна мотивація й зовсім підстьобує «Ворсклу» грати сьогодні на перемогу, адже є хороша можливість за підсумками туру наздогнати поки ще лідера чемпіонату київське «Динамо». Інше питання, чи готові до такого турнірному виклику Сачко і компанія. А ось «Олександрія» точно буде «гризтися» за очки.

Усього зіграли 10 матчів: +4=5-1 15:11

На поле «Олександрії»: +2=3-0 9:6

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18