«Ворскла» вирушає на другий турецький збір

ПОЛТАВА
05.02.2017, 14:30
«Ворскла» вирушає на другий турецький збір

«Ворскла» вирушає на наступний тренувальний збір до Туреччини в рамках підготовки до другої частини сезону. Вилітають полтавці сьогодні з Києва.

На другий збір головний тренер Ворскли Василь Сачко взяв кілька нових гравців. Крім футболістів резервного складу, яких не було на першому етапі підготовки в Туреччині, наставник полтавської команди взяв також захисника Олександра Матвєєва, який на початку цього року покинув «Олександрію».

Що стосується хавбека В'ячеслава Шарпара, який знаходиться на перегляді в клубі, то на даний момент невідомо, чи відправиться він на збір разом з полтавцями. Також з «Ворсклою» не полетить до Туреччини нападник Максим Дегтярьов. Він провів з «біло-зеленими» перші збори, де сподобався тренерському штабові. Проте переманити бомбардира з «Полтави» до «Ворскли» не вдалося через непідйомні для останніх відступні при розірванні контракту футболіста з «містянами».

На тренувальному зборі команда перебуватиме протягом двох тижнів. Місце проведення заключного етапу підготовки залишилося колишнім – селище Чолакли, неподалік від міста Сіде.

Також з’явилися чутки про те, що фінансові труднощі, які супроводжували команду майже рік, почали зникати. Про це повідомив спортивний журналіст Ігор Бурбас у своєму «Твітер».

Натомість, екс-захисник «Ворскли» Олексій Дитятьєв заявив, що клуб досі не розрахувався перед ним зокрема та усією командою загалом. Нагадаємо, останній нещодавно підписав контракт із львівськими «Карпатами». 

Віталій Кравченко

Читайте також:
Поблизу Нових Санжар місцеві мешканці перекрили дорогу.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23