Восьмий російський «гумконвой» прибуде на Донбас у неділю

ПОЛТАВА
25.11.2014, 15:54
Восьмий російський «гумконвой» прибуде на Донбас у неділю

МНС Російської Федерації планує відправити 100 машин із «гуманітарною допомогою» Донбасу вже в неділю, заявив заступник глави МНС Володимир Степанов.

Про це пише видання «РИА Новости».

«Плануємо, що вже у неділю гуманітарна допомога буде доставлена», - сказав Степанов.

Цей конвой стане вже восьмим. Згідно з твердженням російської сторони, у його складі буде не більше 100 машин, які доставлять понад 1 тисячу тонн вантажу.

За словами Степанова, підготовчі роботи почалися вже сьогодні.

Нагадаємо, що з 23 серпня український кордон перетнуло вже 7 автоколон, які, за твердженням російської сторони, доставляють на Донбас «гуманітарну допомогу».

Російські «гуманітарні колони» в’їжджали у захоплені бойовиками і російськими військами райони Донбасу без дозволу української сторони та без супроводу представників Червоного хреста.

В українському МЗС наголошують, що російських гуманітарних конвоїв не існує і це ще один із способів забезпечення бойовиків.

Крім того, спостерігались випадки вивезення цими конвоями обладнання українських заводів та вугілля із шахт з непідконтрольних державі територій Донбасу.

Відправку восьмого «гумконвою» російська сторона також не погоджувала з Україною.


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34