Вулиці Болгарії та Туреччини перетворюються на річки

СВІТ
06.09.2023, 15:32
Вулиці Болгарії та Туреччини перетворюються на річки
Фото: google

Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.

У Болгарії особливо у районі Царево спостерігається повінь, яка досить глибока, щоб затопити автомобілі. Тамтешня влада повідомила, що двоє чоловіків і жінка загинули - тіло жінки, як кажуть, віднесло в море. Один із загиблих чоловіків працював на будинку матері та доньки, які все ще вважаються зниклими безвісти.

Річки вийшли з берегів, і влада працювала над евакуацією туристів із кемпінгу в Арап’я, недалеко від Царево. На південь від міста обвалився міст, і, за повідомленнями, троє людей, які були на ньому в той момент, зникли безвісти. Міністр навколишнього середовища Джуліан Попов заявив, що в майбутньому через зміну клімату Болгарії доведеться очікувати більш серйозних і більш частих опадів.

Вода хлинула вулицями найбільшого міста Туреччини Стамбула, змиваючи автомобілі та затримуючи людей у ​​місцевій бібліотеці. Двоє людей загинули в місті, коли раптова повінь перетворила вулиці в деяких західних районах на річки, а станцію метро в Каяшехірі було затоплено.

Ще троє людей загинули і троє вважаються зниклими безвісти в провінції Киркларелі, неподалік від північно-західного кордону Туреччини з Болгарією. У місті Ігнеада на узбережжі Чорного моря повінь змила кілька будинків.

Проливний дощ і повінь спричинили дві смерті в Греції, яка постраждала від шторму "Даніель". Найбільше постраждав центральний прибережний регіон Магнесії, де, за словами метеорологів, за 24 години випало стільки ж опадів, скільки зазвичай за всю осінь.

У вівторок у Волосі знайшли тіло чоловіка після того, як на нього впала стіна, а в середу в тому ж регіоні знайшли мертвою жінку у віці 87 років. Зсуви закрили дороги, і багато людей похилого віку в районі гори Пеліон опинилися в пастці у своїх будинках.

Читайте також:
Полтава
Громада на березі Кременчуцького водосховища продовжує тонути. Чиновники ніяк не реагують на тривале ремствування населення.
14 червня, 08:29
Світ
Пілот літака встиг катапультуватися.
11.12.2023, 10:45
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28.09.2023, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26.09.2023, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26.09.2023, 13:02
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04.09.2023, 18:30