Вулиця «зелених ліхтарів»

ПОЛІТИКА
25.11.2019, 12:34

Вулиця «зелених ліхтарів»

Масове заселення владних крісел шариковими загрожує існуванню не лише професури преображенських. Блазні практично на всіх вищих постах у державі, моношариківщина у парламенті, все ще триваюча гостра фаза ідіотизму електоральних мас є надто важким випробовуванням для усієї країни, шість років воюючої з набагато сильнішим агресором.

На невтішні перспективи для України включно з її ідіотами після очевидно «чорного» понеділка 9 грудня вже не натякають – криком кричать практично усі серйозні оглядачі і аналітики. Країна заціпеніла в очікуванні відмашки «нормандських голубків» на реалізацію документально підготовленої блазнями Зе капітуляції.

Леліємо у собі залишковий оптимізм, розраховуємо ще біс його знає на що, але відволічемо себе, панове, на смішне і грішне. От нам цікаво, коли страус ховає голову в пісок від зграї гієн, він теж розраховує жертвою філейної частини уберегти свої мізки? Як і ми оце, поховавши голови у диванні подушки? Орнітологи кажуть, що недоброзичливці зводять наклеп на страуса – нікуди той птах голови не ховає, навпаки, «копитом» так може звіздонути нападника – мало гієні не покажеться. Ми, на жаль, більше страуси, ніж африканський Struthio camelus: війна – десь, гинуть – чужі діти, зелені блазні при владі – зате практично усі вони юристи…

Після серії карколомних стидовисьок на минулому тижні, хтось з колег розгублено запитував – чого тепер ще чекати від зеленого шапіто? Адже абсолютно логічним продовженням скандалів була б повна втрата людської подоби.

Сподіваємося, що до канібалізму і ексгібіціонізму у партері ВР справа все ж не дійде, хоча один лише сексуальний блок парламентсько-урядових новин застерігає від поспішних висновків. Чого вартують педофілія нардепа Іванісова, незборима похіть нардепки Криворучкіної (мессенджер Telegram, пані Олена до ніка «Коханий»: «Недоторканість зняли. Тепер хочу займатися з тобою любов'ю і вдень, і вночі. Я на засіданні Верховної Ради»), привселюдний онанізм нардепа Киви, невситима жага до табуйованих поз голови комітету Яременка, переобтяжена думками про способи і тривалість «траху» лексика фракційного вождя слуг народу Арахамії! (Довідково для преображенських: «трах» ‒ сленговий термін для означення акту статевих стосунків одного виду живих істот з метою продовження популяції).

Цитуємо не якусь із заскочених глибинами декольте і оголеністю сідниць суперову дівзулю з шоу-підмостків. Наступні програмні фрази: «Зовнішність – мій плюс. Я розумію, про що думає мужчина під час переговорів... Це дає мені деяку гнучкість... Можливість зайняти нестандартну позицію» виголосила… замміністра інфраструктури пані Клітіна, кокетуючи у коментарях звинувачень, висловлених на її адресу щодо проникнення до міністерства «через ліжко». Знаєте, чомусь звинувачення не здаються безпідставними.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Усі пасажири борту з Уханя, члени екіпажу та  особи, що супроводжували евакуйованих почуваються добре.
вчора, 19:00
Нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна.
вчора, 17:17
Кива почав активно захищати вбивць з Беркута, які стріляли в учасників Революції гідності.
вчора, 16:07
Венедикова раніше спровокувала гучний скандал, призначивши першим заступником директора ДБР колишнього адвоката Януковича.
20 лютого, 16:07
Боти запускають в інфопростір тези, метою яких є розділити українців.
20 лютого, 12:01
Чиновницю звинувачують у руйнуванні системи освіти.
20 лютого, 07:32