В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі

СВІТ
14 жовтня, 11:05
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі

Новий мотоцикл Supermarine отримав футуристичний зовнішній вигляд транспортного засобу майбутнього.

Компанія Bandit9, відома своїми нестандартними, оригінальними мотоциклами з незвичайним дизайном, анонсувала випуск нової моделі - Supermarine. У дизайні попередньої моделі Eve MK II молода в'єтнамська компанія використовувала елементи мотоцикла Honda Supersport 1967 року випуску. Новий мотоцикл Supermarine позбавлений ретро елементів в дизайні і отримує футуристичний зовнішній вигляд транспортного засобу майбутнього з максимально високими аеродинамічними властивостями.

В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_1
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_2

Назва Supermarine запозичена у британського виробника Spitfire, що дозволив Великобританії виграти Битву за Британію у Другій світовій війні. Високу швидкість і маневреність мотоцикла забезпечує 8-ми клапанний двигун Triumph Twin з рідинним охолодженням об'ємом 900 або 1200 кубічних сантиметрів.

Для двигуна з об'ємом 900 кубічних сантиметрів потужність становить 74,1 к.с. (При 7200 об / хв), крутний момент досягає 80 Нм (при 3800 об / хв), а максимальна швидкість може складати 193 км/год.

Модифікація двигуна з 1200 кубічних сантиметрів видає показники потужності на рівні 103 к.с. (При 7250 об / хв), крутний момент при 4250 об / хв - 113 Нм, а максимальна швидкість складе 210 км/год.

Компанія виробник не рекламує час розгону Supermarine до 100 км/год, але повідомляє, що витрата палива становить 4,1 літра на 100 кілометрів. А норми викидів відповідають стандарту Євро-5

У виготовленні шасі мотоцикла Supermarine використовувався алюмінієвий сплав 7075 з високими механічними параметрами ударної міцності та в'язкості. Шасі закриває обтічний корпус, виготовлений або з пластику ABS, або з вуглецевого волокна (за вибором покупця).

В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_3
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_4

Корпус має обтічну форму з відмінними аеродинамічними властивостями й за формою нагадує ідеальне тіло морського ската. Базова модифікація Supermarine має масу 216 кг, а модифікована - 190 кг.

В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_5
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_6
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_7

Також виробники з Bandit9 відзначають, що в моделі Supermarine використана вихлопна система з нержавіючої сталі або титану (за заявкою), підвіска Nitron з можливістю модернізації до Ohlins, 4-х поршневі гальма Brembo (з можливістю модернізації до 6-ти поршневих гальм Beringer Aerotec) і настроюється світлодіодний дисплей.

В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_8
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_9
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_10
В'єтнамці представили Supermarine - один з найкрасивіших мотоциклів у світі_11

З огляду на, що кожен мотоцикл Supermarine збирається на замовлення з використанням індивідуальних вимог покупця, компанія Bandit9 не розголошує ціну мотоциклів і просить всіх охочих зв'язуватися безпосередньо з представниками фірми.

Перші моделі Supermarine надійдуть до замовників вже в грудні 2021 року.

вибір редакції
Читайте також:
Тривале перебування малечі перед екраном смартфону чи планшету спричиняє нестачу словникового запасу.
25 вересня, 14:34
У Сінгапурі стартував експеримент з використання роботів для охорони громадського порядку.
06 вересня, 18:24
Реєстрація шлюбу досі має відбуватися офлайн – на сайті можна лише подати необхідні документи або сплатити адміністративний збір.
05 вересня, 18:10
Boston Dynamics показав акробатичні трюки "Атласів"
19 серпня, 08:33
Це дозволить підготуватися астронавтам та протистояти фізичним і психічним проблемам, які виникнуть під час справжнього польоту
08 серпня, 15:50
Фахівці Dynamics Robotics Laboratory організували 5-кілометровий марафон робота Cassie.
01 серпня, 19:30