Вже дві доби мовчить, як риба, член Наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко

Опінії
10 травня, 09:55
Вже дві доби мовчить, як риба, член Наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко

Сергію, або хрестик зніми, або трусики одягни...

Український політик, громадський діяч

Вже дві доби мовчить, як риба, член Наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко про те, як він ставиться до поїздки своєї дружини Анастасії Топольської на заробітки в Москву, де вона грала свої сети в одному з клубів. Якби поїхала дружина просто якогось Сергія, то всім було б начхати. Адже це особисте питання моралі для кожного. Але тут інша історія. Сергій особа офіційна й отримує свою немаленьку зарплату за рахунок платників податків України. Тому йому треба порозумітися і відповісти суспільству, яке платить йому зарплату, як він ставиться до того, що його дружина їздить до Росії в той час, як російською зброєю вбивають українських військових. Якщо він повністю підтримує свою дружину і в ім'я кількох тисяч доларів готовий закривати очі на подібне, то тоді виникає питання, а на що ж він ще закриває очі в "Укрзалізниці" ? І якщо закриває, то хто і скільки йому платить за це ? Адже якщо він готовий виправдовувати одну аморальність, то виправдає для себе й іншу. Свою. А може таким чином хтось легалізує для Сергійка надходження грошей з РФ? Не знаю, але з огляду на його роботу в Наглядовій раді стратегічного підприємства та його репутацію, то я б задумався про можливість подібного.

Точно знаю, що якщо я або будь-який мій родич поїде в РФ, то ми будемо затримані ФСБ, тому що я ворог Кремля і це буде тиск на мене. А Лещенко, мабуть, товариш Кремля, раз його дружина може спокійно їздити в Москву і навіть працювати там. Виникають питання. До Серьожі. Хоча, можливо його дружина поїхала, як агент спецслужб для роботи на ворожій території ? Наприклад, своєю роботою вона мала підірвати скріпи "рузького світу". Або не мала? І ще одне питання. А як вона отримала оплату за свою роботу? Якщо з нею офіційно розрахувалися, то вона і податки заплатила? Але тоді ж з її податків, які надійдуть в російський бюджет, може бути куплена зброя й кулі, якими будуть вбивати наших воїнів. Так це що виходить, що дружина Лещенка фінансує терористів на Донбасі, а Серьожа це покриває? СБУ - це вже до вас питання. Якщо ж вона отримала налом, то це вже проблеми Росії. У будь-якому випадку питання є, а відповідей немає і всіх, хто ставить ці питання наш аморальний авторитет Лещенко називає найманцями Ахметова і банить. І мабуть думає, що він таким чином проблему вирішив. Ні, не вирішив. До речі, а в Москву дружину Лещенка послав Ахметов або все ж Сергій її сам благословив? І йому не вийде сказати, що не знав. Адже Сергій сам відлайкав фоточки дружини в інстаграмі.

Лещенко доведеться озвучити свою позицію. Так, на свою репутацію йому плювати. Він давно вже репутаційний банкрут, але він працює на державу. І нам не плювати, що дружина члена наглядової ради стратегічного державного підприємства їздить на заробітки в країну-агресора. Тому або нехай озвучує або провалює на вільні хліби. Буде безкоштовно і на громадських засадах виправдовувати владу, а не сидячи у Наглядовій раді. Хоча без грошей він навряд це буде робити. Як говориться в старому анекдоті - Сергію, або хрестик зніми, або трусики одягни. Але в його випадку і так все зрозуміло. Саме про нього і йому подібних писав Кобзар:

"За шмат гнилої ковбаси. У вас хоч матір попроси. То оддасте."

І це той самий випадок.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Я ж вам завжди кажу - слідкуйте не за ротом. Слідкуйте за руками.
28 травня, 08:57
Ось ви обговорюєте його косоворотку, погано замасковану під вишиванку. Деякі навіть дивуються. А тут немає нічого дивного
21 травня, 10:33
Співробітниця ОБСЄ, яка фотографувалася на весіллі доньки ватажка бойовиків Бабая, перейшла на роботу в Консультативну місію ЄС в Україні.
21 травня, 10:28
Соратнику Медведчука світить 10 років в'язниці
20 травня, 15:05
ТСК по Вагнерівцям провали. І зробили це не народні депутати від Слуги народу
19 травня, 18:02