«We are the champions» зіграв в АТО Полтавський Симфонічний

ПОЛТАВА
16.10.2014, 11:26
«We are the champions» зіграв в АТО Полтавський Симфонічний

Скрипалі, контрабасисти та інші музики Симфонічного оркестру з Полтавщини підносять бойовий дух українських вояків життєствердними і вічними рок-хітами.

Симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського-музично-драматичного театру ім. М. Гоголя дав концерт в одній із військових частин поблизу Чугуєва Харківської області.

Найбільший відголос в українських вояків викликали хіти «Queen» - «We are the champions» й «The show must go on».

В колективі театру кажуть, що вже давно просилися в зону АТО бо «хотіли долучитися до благодійного руху та своїм мистецтвом надати підтримку армії».

«Цей концерт став справжнім святом для наших бійців», — сказав заступник командира батальйону по роботі з особовим складом майор Ахмедов. «Реакція бійців, їхні обличчя та поведінка говорили самі за себе. Я вважаю, що без музики, без таких концертів не можливо обійтись військовим. Адже головна наша зброя — це моральний дух, який музиканти і артисти театру підтримали, підняли на новий емоційний рівень».


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55