Я проти повернення в Україну IKEA.

Опінії
27.06.2024, 16:19
Я проти повернення в Україну IKEA.

У складних умовах нашої економіки, нам не потрібні такі світові меблеві монстри

Журналіст, блогер

І окремо проти того, як владні канали форсять цю тему радіючи незрозуміло чому.

І тут питання не в, тому що вони працюють в рашці, та втікли з України на початку війни.

Питання в тому, що в складних умовах нашої економіки, нам не потрібні такі світові меблеві монстри, які будуть просто вимивати гроші з країни. Не потрібні зовсім.

Нам потрібно, на державному рівні, підтримувати наших меблярів та робити все, щоб українці купували нашу продукцію.

Треба популяризувати все, що виробляється тут, адже це шалений плюс для економіки, це робочі місця, це гроші які залишаються в країні, а не йдуть в кишені європейських/китайських меблярів.

Треба на державному рівні формувати філософію споживання нашої продукції, а не радіти заходу світових гігантів які просто використовують нас як майданчик для збуту своїх товарів.

Пора це вже зрозуміти.

Читайте також:
Опінії
Як «правильно» зруйнувати економіку: покрокова інструкція.
вчора, 07:09
Опінії
Європейський Союз вирішив позичити Україні €90 млрд на 2026–2027 роки.
24.12.2025, 08:25
Політика
Кремль очікує наслідків, але має місяць на підготовку до нових обмежень США проти «Роснафти» та «Лукойлу».
24.10.2025, 13:54
Опінії
Чому Україна не скористалася своїм економічним шансом?
24.09.2025, 09:00
Економіка
Вартість золота цього року піднялася більш ніж на 30% і перевищила $3 500 за унцію.
08.09.2025, 08:14
Опінії
Цікавий новий тренд: Україна почала сплачувати відсотки за боргами, які отримала після повномасштабного вторгнення.
10.06.2025, 09:45