Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні

ЕКОНОМІКА
11.09.2022, 14:59
Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні

На ньому планують виробництво БПЛА Bayraktar TB2, Akıncı та Kızılelma

Baykar зі 100% вірою у перемогу ЗСУ продовжує реалізацію проекту зі створення центру з виробництва та розробки дронів в Україні.

Компанія Baykar Makina продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру. Попри вторгнення РФ турецька компанія не тільки не відмовилась від своїх планів, а й продовжує їх реалізацію, - повідомляє Defense Express.

Генеральний директор Baykar Халук Байрактар, який днями зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським, підтвердив це в ексклюзивному коментарі Defense Express.

За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

Також для публікації Defense Express отримав макети майбутнього центру в якому будуть вести не тільки розробку, але і виробництво безпілотників.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_1

І мова йде не тільки про Bayraktar TB2 із замовленням на який країни вже активно стоять у черзі, але й важкий Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma, а також інша продукція компанії Baykar.

Таким чином Baykar здійснює доволі потужну інвестицію в Україну з вірою не просто у перемогу, а й безпеку такого вкладу у майбутньому. Водночас українські фахівці долучаються до розробки та виробництва провідного виробника БПЛА, які вже неодноразово довели свою ефективність.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_3

Також маємо нагадати, що одразу два дрони від Baykar: Akıncı та Kızılelma використовують українські двигуни.

Мова йде про МС-500 та АІ-450 для Akıncı, вибір якого залежить від клієнта, який може обрати або потужніший, або економніший двигун.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_5

Водночас Kızılelma, раніше відомий під назвою MIUS, використовує АІ-25. Цей дрон вже є безпілотним винищувачем і може виконувати весь спектр завдань з ураження повітряних та наземних цілей.

Kızılelma та Akıncı
Kızılelma та Akıncı

Читайте також:
Новини
Киргизстан отримав турецькі багатоцільові безпілотники Akinci виробництва компанії Baykar та Aksungur від компанії TAI.
29 жовтня, 15:10
Війна
Він має низку переваг та працює в 4 рази швидше за звичайного сапера.
27 жовтня, 15:23
Світ
Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.
23 жовтня, 07:16
Новини
Amazon тестує двоногих роботів на своїх складах. Персонал не задоволений
21 жовтня, 09:11
Війна
Найкращі українські інженери підставили плече батьківщині у скрутний час. Тепер їхня розробка допомагатиме нашим захисникам на полі бою.
09 жовтня, 19:15
Війна
Кожен принтер буде створювати критично важливі запчастини для української військової техніки.
04 жовтня, 08:20