Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні

ЕКОНОМІКА
11 вересня, 14:59
Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні

На ньому планують виробництво БПЛА Bayraktar TB2, Akıncı та Kızılelma

Baykar зі 100% вірою у перемогу ЗСУ продовжує реалізацію проекту зі створення центру з виробництва та розробки дронів в Україні.

Компанія Baykar Makina продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру. Попри вторгнення РФ турецька компанія не тільки не відмовилась від своїх планів, а й продовжує їх реалізацію, - повідомляє Defense Express.

Генеральний директор Baykar Халук Байрактар, який днями зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським, підтвердив це в ексклюзивному коментарі Defense Express.

За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

Також для публікації Defense Express отримав макети майбутнього центру в якому будуть вести не тільки розробку, але і виробництво безпілотників.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_1

І мова йде не тільки про Bayraktar TB2 із замовленням на який країни вже активно стоять у черзі, але й важкий Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma, а також інша продукція компанії Baykar.

Таким чином Baykar здійснює доволі потужну інвестицію в Україну з вірою не просто у перемогу, а й безпеку такого вкладу у майбутньому. Водночас українські фахівці долучаються до розробки та виробництва провідного виробника БПЛА, які вже неодноразово довели свою ефективність.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_3

Також маємо нагадати, що одразу два дрони від Baykar: Akıncı та Kızılelma використовують українські двигуни.

Мова йде про МС-500 та АІ-450 для Akıncı, вибір якого залежить від клієнта, який може обрати або потужніший, або економніший двигун.

Як буде виглядати завод Baykar Makina в Україні_5

Водночас Kızılelma, раніше відомий під назвою MIUS, використовує АІ-25. Цей дрон вже є безпілотним винищувачем і може виконувати весь спектр завдань з ураження повітряних та наземних цілей.

Kızılelma та Akıncı
Kızılelma та Akıncı

Читайте також:
Війна
“Сокіл-300” матиме дальність польоту до 3300 км на висоті до 12 км
31 жовтня, 12:18
Світ
Bayraktar TB2 і Akіncі матимуть ракети "повітря-повітря", причому не лише для ураження безпілотників, але й інших ворожих літаків
30 жовтня, 17:34
Війна
Турецька компанія Baykar планує завершення будівництва заводу з виготовлення БПЛА в Україні через два роки.
28 жовтня, 15:24
Війна
Принципи штучного інтелекту по застосуванню зброї вже є.
19 жовтня, 15:45
Економіка
Комуністичний режим у Піднебесній заплатить свою високу ціну за підтримку російської воєнної агресії проти України, США пішли у наступ.
16 жовтня, 17:26
Світ
Baykar Makina успішно пройшов наземні випробування та готується до свого першого польоту
16 жовтня, 16:22