Як недбалість дорожників призводить до трагедій на шляхах Полтавщини!

Опінії
10 січня, 19:45
Як недбалість дорожників призводить до трагедій на шляхах Полтавщини!

Бездіяльність ДП "АМД Полтавської області" призводить до трагічних наслідків

Депутат Полтавської обласної ради

На Полтавщині – чергове ДТП через ожеледицю!

9 січня близько 14:00 на автодорозі 01702368 Гадяч-Опішня сталася дорожньо-транспортна пригода. Остаточні причини встановлять правоохоронці, але ясно одне – цієї біди можна було б уникнути, якби автошлях знаходився б у нормальному, розчищеному стані.

А тому вкотре звертаюся до керівництва ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» -  почистіть та посипте автошлях між містами Зіньків та Гадяч! Бо ДТП трапилася, зокрема, через вашу бездіяльність! Займіться нарешті своїми прямими обов'язками! Ви ж  прекрасно знаєте, де в межах області розташовані найбільш аварійно-небезпечні ділянки! А тому - почніть працювати! Зробіть врешті-решт дороги проїзними! Чому люди повинні страждати через поганий стан доріг та неякісне зимове утримання?

Також, хочу звернутися до земляків! Дорогі мешканці Полтавщини та гості області, не соромтеся, надсилайте фото, публікуйте на своїх сторінках, відмічайте ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», щоб вони нарешті звернули увагу та почали ліквідовувати свої недопрацювання. Тільки разом ми зможемо достукатися до них. В свою чергу, я буду піднімати це питання на найближчій комісії обласної ради, адже безпечні дороги =  безпека життя та здоров'я нас і наших близьких.

Вчора, фактично через півтори години, після виходу моєї публікації про аварію поблизу Зінькова, ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» відреагували на подію та відправили підрядника на виправлення ситуації.

Єдине питання до керівництва ДП: чому ж не слідкувати самостійно за якістю виконання зимового утримання? Чому необхідно вказувати на недоліки?

А вже сьогодні станом на 9 ранку, дорога від Зінькова до Гадяча була в такому стані, який ви можете спостерігати на відео.

Водії скаржилися на те, що через снігову кашу автомобіль зносить на узбіччя! Така нерозчищена дорога — небезпека для кожного: як водія, так і пішохода, адже авто одномоментно виходить з-під контролю!

Зараз відлига, і вже сьогодні вночі, за прогнозом Гідрометцентру, буде від’ємна температура, що спричинить формування ожеледиці! Тому, шановні водії та пішоходи, будьте уважні на наших дорогах, адже їхній стан залишає бажати кращого!

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» контролюйте свої підрядні організації та слідкуйте за якістю проведення робіт із зимового утримання!


Своєю чергою, "Останній Бастіон" має великі сумніви, що послання Олексія Матюшенка буде почуте керівництвом ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

Директор ДП "АМД Полтавської області" Олексій Басан зараз переймається більш глобальними питаннями.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він розповідає про : "озера даних", метавсесвіт, штучний інтелект та Blockchain.

Як недбалість дорожників призводить до трагедій на шляхах Полтавщини!_1
Як недбалість дорожників призводить до трагедій на шляхах Полтавщини!_3

Олексій Ігорович все це підкріплює своїми фотознімками на фоні Стенфордського університету.

Нам дуже цікаво читати розповіді Олексія Басана про метавсесвіт, ШІ та Blockchain й проглядати його фото з подорожей (за вкрадені у платників податків гроші), але не завадило б директору ДП "АМД Полтавської області" почати виконувати свої прямі обов'язки.

Бо "Світ рухається швидше ніж він уявляв, технології створюються блискавично, часу на адаптацію обмаль"... , а автомобільні дороги в Полтавській області самі не розчистяться.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Обшуки відбуваються у кабінетах міського голови Одеси Геннадія Труханова та його заступників
вчора, 18:14
Кримінал
У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати з України
вчора, 14:31
Політика
Неподання декларацій та відсутність їхньої перевірки максимально сприяє корупції та зловживанням
02 грудня, 15:55
Кримінал
Хабарники підписали угоду з прокурором та отримали умовний термін ув'язнення
02 грудня, 12:25
Опінії
Важливо! Війна війною, а обід за розкладом...
02 грудня, 08:37