Як «Оберіг» оберігає Порошенка

14.10.2020, 12:15
Як «Оберіг» оберігає Порошенка
Фото: Facebook

Черговий із передвиборчих постулатів Порошенка — Віра — руйнується через недоступність лікарні "Оберіг" звичайному українцю.

5-й Президент України вилікувався від коронавірусу.

Відповідну інформацію Петро Порошенко оприлюднив увечері 13 жовтня у відеозверненні до громадян на своїй сторінці у Facebook.

Однак, як і у будь-якій щасливі історії, в цій є невеличке уточнення.

Лідер опозиційної партії "Європейська Солідарність" одужав завдяки тому, що лежав у приватній клініці "Оберіг", яка належить його дружині Марині.

Нове коронавірусне відділення медичного закладу — надсучасне і відмінно обладнане за останнім словом техніки, але розраховане тільки на 20 ліжко-місць.

Фактично, йдеться про те, що клініка "Оберіг" є сімейною для обраних пацієнтів із тугим гаманцем і певним політичним впливом.

Тому Порошенку та його союзникам зручно хворіти, адже під боком своя лікарня, свої медики.

Пересічним українцям про подібні дива лишається тільки мріяти й продовжувати марно оббивати пороги забитих хворими на COVID-19 місцевих клінік бюджетного типу, сподіваючись хоч на якусь допомогу.

Очільник "ЄС" міг сприяти тому, щоб у звичайних громадян були можливості вижити, але, на жаль, цього не сталося, бо Порошенко зайнятий піаром напередодні місцевих виборів.

Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51