Як «Оберіг» оберігає Порошенка

14.10.2020, 12:15
Як «Оберіг» оберігає Порошенка
Фото: Facebook

Черговий із передвиборчих постулатів Порошенка — Віра — руйнується через недоступність лікарні "Оберіг" звичайному українцю.

5-й Президент України вилікувався від коронавірусу.

Відповідну інформацію Петро Порошенко оприлюднив увечері 13 жовтня у відеозверненні до громадян на своїй сторінці у Facebook.

Однак, як і у будь-якій щасливі історії, в цій є невеличке уточнення.

Лідер опозиційної партії "Європейська Солідарність" одужав завдяки тому, що лежав у приватній клініці "Оберіг", яка належить його дружині Марині.

Нове коронавірусне відділення медичного закладу — надсучасне і відмінно обладнане за останнім словом техніки, але розраховане тільки на 20 ліжко-місць.

Фактично, йдеться про те, що клініка "Оберіг" є сімейною для обраних пацієнтів із тугим гаманцем і певним політичним впливом.

Тому Порошенку та його союзникам зручно хворіти, адже під боком своя лікарня, свої медики.

Пересічним українцям про подібні дива лишається тільки мріяти й продовжувати марно оббивати пороги забитих хворими на COVID-19 місцевих клінік бюджетного типу, сподіваючись хоч на якусь допомогу.

Очільник "ЄС" міг сприяти тому, щоб у звичайних громадян були можливості вижити, але, на жаль, цього не сталося, бо Порошенко зайнятий піаром напередодні місцевих виборів.

Читайте також:
Теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.
15 січня, 10:36
Зе-команда задорого купує китайську вакцину проти коронавірусу, тоді як на вітчизняні медичні розробки бракує грошей.
08 січня, 09:01
Середня зарплата українського лікаря залишається вкрай низькою.
30.11.2020, 18:55
Упевнені, в Україні безкоштовні тести для населення — така ж фікція, як і безкоштовне навчання та безкоштовна медицина, що у нас.
02.11.2020, 10:33
Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.
28.10.2020, 09:42
Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.
22.10.2020, 12:46