Як оборонялися мешканці древнього Гелону: у Полтаві презентували книгу Петра Гавриша (відео)

ПОЛТАВА
30.10.2019, 06:05

29 жовтня у виставковому залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася презентація історико-археологічного дослідження Петра Якимовича Гавриша «Фортифікаційне будівництво у стародавньому Гелоні».

Цю наукову працю Петро Якимович за декілька тижнів до смерті передав директору Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігорю Коросту, який працював над її редагуванням разом із директором Полтавського краєзнавчого музею Олександром Супруненком.

Через рік дослідники, історики, археологи, колеги, родичі, друзі та студенти Петра Якимовича зібрались порадіти за вихід в світ такої вагомої праці та ще раз згадати талановитого науковця.

Читайте також:
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15
Пожежникам вдалося загасити займання на відкритій території поблизу села Валок у Полтавському районі.
вчора, 11:26
В рамках державної програми для ДСНС закуплено 80 машин. 3 машини незабаром отримає Полтавська область.
вчора, 11:19