Як працює ворог, наприклад у «Bloomberg»

Опінії
21 травня, 16:45
Як працює ворог, наприклад у «Bloomberg»

«Нужно просто перестать стрелять»

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень).

Там беруть і публікують колонку Панкаджа Мішри «Украина должна остерегаться подарков от британцев».

Вона починається зі слів «Урегулирование путем переговоров все больше кажется единственным способом положить конец насилию и страданиям в Украине».

І все. Це єдиний аргумент – Панкаджу Мішрі «здається», що договірна капітуляція це єдиний спосіб покласти край нашим стражданням. Інших варіантів – наприклад, вставить росії в дупу жменю «Хімарсів» – автору не здається.

Далі вся колонка, що побудована на оцьому єдиному слові «здається», просуває сумнозвісний роісянсько-китайський наратив, що хвате давать Україні далекобійні залізяки. А то всякі нагнєтатєлі тішать своє его, американська воєнщина наживається на освіжуванні запасів старої зброї, а нормальні люди не можуть просто жити в таких обставинах. І все через Бориса Джонсонюка і його посіпак, які тільки і заважають миру у всьому світі.

І ти такий сидиш в цих самих обставинах як обпльований і думаєш – шо то за їбанько таке написав? Може якийсь Ківа чи Медвечдук? Може хай приїде в Україну пожити в районі Харкова і там пойме нафіга нам зброя?

У профайлі «Блумберга» про нього написано «Среди его книг «Эпоха гнева: история настоящего», «Из руин империи: интеллектуалы, переделавшие Азию» и «Искушения Запада: как быть современным в Индии, Пакистане, Тибете и других странах».

Лізеш у гугль почитать за митця, а він у своїх творах валить такі пасажі «Як знайти собі місце гідності в цьому світі, створеному Заходом, в якому Захід та його союзники на не заході зарезервували для себе найкращі позиції».

І все зразу стає зрозуміло.

Ну і щоб ви не сумнівались – помиї цього «інтелектуала» миттєво передруковані роісянською пропагандою.

Як працює ворог, наприклад у «Bloomberg»_1
Як працює ворог, наприклад у «Bloomberg»_3

…І все тільки тому, що одному чуваку «здається». А редактору колонки у «Блумбергу» цього аргументу виявилось досить, аби поставити ці помиї на сайт. І продовжувати розмивати суспільну думку в самій Британії та давити на розкольницькі лінії. Мовляв, дивіться хто заважає всім тихенько зіскочити з вайнушкі.

«Нужно просто перестать стрелять».

Читайте також:
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35
Політика
Кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.
09 червня, 21:36
Світ
Нацрада з електронних ЗМІ Латвії заборонила трансляції останніх 80 телеканалів із росії
06 червня, 13:55
Війна
Невдовзі зв'язатися з жителями тимчасово окупованих районів Півдня України телефоном і через мобільний інтернет буде майже неможливо.
30 травня, 08:12
Війна
Su-57 Felon найновіший винищувач на озброєнні ПКС росії
20 травня, 15:54