Як проводили обшуки в Головному управлінні Нацполіції у Полтавській області: відео

ПОЛТАВА
15.11.2019, 08:58

«Реформи» правоохоронної системи розпочалися з розбитих патрульних авто та скандальних «аваківських рюкзаків», а вилилися в крадіжки поліцейськими чинами паливно-мастильних матеріалів.

14 жовтня в Головному управлінні Національної поліції у Полтавській області Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури були проведені санкціоновані обшуки.

Слідчі ДБР зацікавилися діяльністю заступника начальника ГУНП Володимира Абрамова.

Обшуки пов’язані з розкраданням палива, а також відкатами з тендерних закупівель.

При цьому, як довідалися журналісти «Останнього Бастіону», другий місяць поспіль у райвідділах області палива катастрофічно бракує: тамтешні поліцейські звертаються з цього приводу до бізнесменів та фермерів.

Залишається питання, чому обшуки не були здійснені безпосередньо в керівника поліції області Андрія Замахіна. Адже сумнівно, що вказані махінації проходили без його відома.

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00