Як сіоністи пограбували Сирію

ПОЛІТИКА
09.12.2024, 16:31
Як сіоністи пограбували Сирію

Сирія так і не змогла відновитися після втрати нафтових родовищ і заводів

Причини падіння режиму Асада в Сирії значною мірою пов’язані з економічними факторами. Країна, колись багата нафтовими ресурсами, так і не змогла оговтатися після втрати нафтових родовищ і заводів під час першої війни.

Більшість цих ресурсів потрапили під контроль угруповань, які підтримували США, і навіть у найкращі роки Асаду не вдалося повернути їх назад.

За період з 2011 року до першої половини 2023 року США викрали нашої нафти на суму 115,2 мільярда доларів, повідомив МЗС Сирії в ООН.

Як сіоністи пограбували Сирію_1

За даними сирійського уряду, у першій половині 2022 року більше 80% щоденного видобутку нафти в країні вивозилися контрабандою. Частково це здійснювалося через фірму Delta Crescent Energy, засновану військовими США в Делавері. Серед партнерів цієї компанії є колишні американські військові і дипломати.

Ірану та росії доводилося постачати нафту і зерно в Сирію, а російські бази забезпечувалися паливом з росії.

Сьогодні танкер з іранською нафтою повернувся назад.

Тепер підтримувати населення буде хтось інший.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
Нещодавні вибори у Вірменії завдали удару по російському впливу в регіоні.
вчора, 17:44
Політика
У понеділок ціни на нафту пішли вниз після завершення переговорів між США та Іраном у Швейцарії, пише Reuters.
22 червня, 14:08
Політика
Угода Трампа з Іраном спровокувала розкол між союзниками, - FT
22 червня, 13:53
Політика
Трамп заявив про розрив «дружби» з Мелоні та спробах підняти рейтинг за його рахунок.
20 червня, 17:29
Опінії
Польський президент покарав Зеленського за зруйновані відносини з Варшавою.
20 червня, 15:04
Новини
росія не напала б на Україну, якби за адміністрації президента США Барака Обами її не виключили з G8.
20 червня, 08:01