Як Україна "дбає" про своїх спортсменів

СПОРТ
06.08.2021, 18:40
Як Україна "дбає" про своїх спортсменів

Українська легкоатлетка заявила, що їй соромно за країну, коментуючи свій виступ на ОІ-2020

Українка Анна Рижикова розповіла про труднощі, з якими їй доводиться стикатися під час підготовки до змагань, і навела приклад своєї колеги з Нідерландів Фемке Бол, з якою працює команда професіоналів. Наша легкоатлетка посіла п'яте місце на дистанції 400 метрів з бар'єрами на Олімпіаді-2020 в Токіо, а вищезгадана спортсменка – третє.

В інтерв'ю виданню "Суспільне Спорт" після закінчення змагань Рижикова пояснила такий результат свого виступу тим, як організована робота з атлетами в Україні та інших країнах. Вона порівняла себе з одиначкою, яка бореться з "цілою армією" суперників.

"Не дуже хотілося б це говорити, але соромно за свою країну. Коли ми виїжджаємо на старти, за мною стоять тренер, масажист, моя сім'я як підтримка. А на них працює ціла команда. Виходить, що я один в полі воїн проти цілої армії. Фемке – дуже сильна, і як людина вона хороша, і як спортсменка. Молода і красива, висока і тренується, не скажу, що вона лежить і нічого не робить. Але я сама собі шукаю засоби відновлення, роблю все з тренерами, масажистами, з тими людьми, яких сама знайшла і мені допомагають. А вони з цього приводу навіть не замислюються, за них все це робить науковий підхід – це трошки може пояснити сьогоднішнє місце. Нікого не звинувачую, це правда життя таке", – поділилася своєю думкою бігунка.

Анна Рижикова та Вікторія Ткачук
Анна Рижикова та Вікторія Ткачук

Рижикова та інша українка Вікторія Ткачук фінішували на п'ятому та шостому місцях відповідно в історичному для нашої країни фіналі – вперше в історії дві наші співвітчизниці дійшли до вирішального етапу змагань у цій дисципліні.

І як тут не згадати дві жахливі історії українського спорту.

Це Артем Долгопят - уродженець Дніпра, який у 2010 році "не витримав допомоги держави" та поїхав в Ізраїль. Виграв золото Олімпіади у спортивній гімнастиці.

Артем Долгопят
Артем Долгопят

А на цьому знімку - Антон Хлюпніть, теж родом з Дніпра. На цих іграх він приніс бронзову медаль Грузії у важкій атлетиці.

Антон Хлюпніть
Антон Хлюпніть

Пряма мова Антона:

У мене просто не було іншого вибору. Якби я зараз виступав за Україну, то, можливо, на Олімпіаду не поїхав би взагалі.
Бариги та чиновники, шахраї та злодії, не тільки крадуть сьогодні, але вони продовжують вбивати майбутнє нашої країни та престиж!
Читайте також:
Спорт
Фаворитка української збірної встановила особистий рекорд
17.07.2021, 19:30
Спорт
Марина Бех-Романчук стала переможницею етапу Діамантової ліги в Гейтсхеді.
14.07.2021, 09:30
Спорт
Легкоатлет в прекрасній формі підходить до Олімпійських ігор
10.07.2021, 12:25
Спорт
Марина Бех-Романчук виграла перші серйозні змагання у 2021 році
07.07.2021, 09:10
Спорт
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі (Швеція) у стрибках у висоту.
04.07.2021, 19:20