Як збагатитися, розорившись (коротка інструкція з продажу совісті за гроші)
Багаті не плачуть, бо совісті не мають.
Історія Банку «Фінанси та Кредит», який належить Костянтину Жеваго, банку який вже після оголошення його неплатоспроможним, видав у порушення усіляких законів величезні суми підприємствам Костянтина Жеваго у вигляді кредитів, вже неабияк набридла. Але історія що не день обростає все новими мерзенними подробицями.
Отож, щоб збагатитися за описаним в заголовку методом, гроші потрібно вкрасти. Метод надзвичайно простий і неодноразово випробуваний - потрібно взяти чужі гроші і привласнити їх.
– Поб'ють! – скажете ви. І будете не праві.
– Тоді посадять! – і знову помилитеся.
Депутат Верховної Ради України Костянтин Жеваго, наприклад, так завжди робить, і нічого – має шану, мандат, повагу і досить пристойне місце в списку «Форбс».
Та звичайно, спочатку потрібно попрацювати, купити піджак з відливом, і ... Ні, не в Гагри! – в офіс. Чіпляйте на офісі вивіску «Банк» і починаєте приймати вклади, відкривати рахунки всім охочим і недуже. Прибутковість за вкладами можна призначити будь-яку, але краще не зариватися і працювати в середніх ринкових межах.
Солідний виглдя піджака і надутих щік обов'язково залучать вкладників саме до вас. Та їх – вкладників – потрібно «кинути», а гроші привласнити. Коли збіжаться ошукані, пред'явити договори про оренду приміщення, стільця на якому ви сиділи, і дироколу, за допомогою якого підшивали їх в довгий список дурнів. Можна звичайно зробити благородний жест, і з криком «Ось, останнє Вам віддаю!» зняти піджак. Але це тільки в тому разі, якщо ви його пропали гаванської сигарою на останній клубній вечірці. Бо закон, в особі суддів, у яких совість теж продається, цього не вимагає.
– Чи не хочете вірити цій історії? Даремно!
Історія Банку «Фінанси та Кредит» тягнеться вже давно, обростає подробицями, і дуже дивними судовими вироками ...
З останнього: Дві фармацевтичні компанії ПАТ «Галичфарм» та ПАТ «Київмедпрепарат» звернулися до суду на цей банк, зовсім не з питання про отримання з банку грошей – вони їх там не тримали. А за отриманням дозволу не платити банку гроші раніше у нього зайняті. Ви ціни в аптеках бачили? Ось фармацевти і кажуть – з грошима у нас погано.
Київмедпрепарат-ФіК
Галичфарм-ФіК
Ні, звичайно, вони сказали, мовляв, гроші віддамо, але потім – в 2019 році. Мабуть фраза з відомого фільму «Я тебе поцілую потім, якщо захочеш, пупсику» міцно врізалася в їх пам'ять прямо з дитинства.
БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: ЖЕВАГО ОТРИМАВ ВІДСТРОЧКУ ДО 2019Р. НА СПЛАТУ 880 МЛН БОРГУ ДЛЯ "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ"
Забавно, звичайно, але остаточну ліквідація Банку «Фінанси та Кредит»,який збанкрутував, призначено на 17 грудня 2017 року. Тобто гроші обіцяють занести не в палату реанімації, а доставити прямо до давно забутої могили.
Зрозуміло, що так би гроші пішли вкладникам банку, а так не зрозуміло куди, як, та й чи підуть взагалі.
– Чий банк?– запитаєте ви. Костянтина Жеваго – відповім вам я. Так у чому ж гешефт, якщо він збанкрутував? А гешефт у банкрутстві саме й полягає. Бо ви ж не запитали, а чиї компанії? А обидві фармацевтичні фірми, теж Костянтина Жеваго. І видимість простого перекладання грошей з однієї кишені в іншу – тільки видимість.
Банк оперує чужими грошима – приймає вклади і видає з них кредити. У момент, коли гроші віддані в кредит, вони перестають належати банку, а з'являються права вимоги. А права ці не права, а тьху! У всякому разі, так вирішила суддя Господарського суду міста Києва О.М. Дупляк.
Мало
того, що вона дозволила заплатити борги після кончини банку, так ще й власним
рішенням дозволила й відсотки по кредиту заплатити тоді ж. Це при тому, що у
вимогах справи фармацевти такого нахабства проявити не здогадались.
– Як же так?! – знову запитаєте ви.
– А ви назва статті прочитали? – поцікавлюся у вас я – мабуть ось так, як там написано.
У всякому разі, представник фармацевтичних компаній в суд по цій справі прибув з кількома великими пакетами з логотипом своєї компанії, на цей раз юридичної. Відео пакетів при прибутті можна дивитися на Ютубі. Боюся, що відео, на якому адвокат залишає суд з тими ж пакетами, пред'явити ніхто не зуміє.
ТОВ «Юридична компанія «ЕФ.СІ.ЛЕКС», як не дивно, Костянтину Жеваго не належить. Вона належить його давньою соратниці Анжеліці Вікторівні Лабунській на паях з Віктором Миколайовичем Барсуком. Другий бенефіціар, за щасливим збігом обставин, є першому чоловіком. Але на цьому щастя не закінчується.
Рішенням №1 першої сесії VІІ скликання Житомирської обласної ради від 12.11.2015 року Анжеліка Лабунська обрана главою цього органу. Таким чином, вона стала посадовою особою органів місцевого самоврядування І категорії. обрання головою.
В ТЕМУ: НАРДЕПИ З «ГРУПИ АХМЕТОВА» ТА «ГРУПИ ЖЕВАГО» ХОЧУТЬ ВВЕСТИ НУЛЬОВУ ПЛАТУ ЗА КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ ДЛЯ ЧАСТИНИ ГІРНИЧОДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ?
Відповідно до закону «Про Запобігання Корупції» вона мала позбутися прав в юридичній компанії протягом 30 днів, але не виконала цього, і станом на 25.02.2016 року значилася в реєстрі її співвласником.
Після заяви про це громади, з'явилася фількіна грамота, ой вибачте, з'явився договір з ще однією фірмою, на цей раз з ТОВ «Компанія управління активами« Універ Менеджмент» про передачу їй прав Лабунською в ТОО «Юридична компанія «ЕФ.СІ.ЛЕКС » в управління. Те, що відомості про це до державного реєстру були внесені тільки після звернення громадськості, вказує, що договір був підписаний заднім числом.
Отакі ось юристи, представляють у нас в судах позови проти самих себе від відомих депутатів. І виграють ці суди! Хочеться запитати
– А корупції тут крім мене ніхто не бачить?
Вкладник банку «Банк Фінанси та Кредит»