Яких вам ще доказів треба???

Опінії
18.11.2022, 14:45
Яких вам ще доказів треба???

Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.

Громадсько-політичний діяч і політолог

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Чи це робилося за прямим і усвідомленим рішенням самого Зеленського, чи він настільки тупий і неспроможний нічого зрозуміти, що його просто використали в сліпу, судити не мені.

Але Київ у їхніх планах мав упасти не за 3 дні, а за лічені години. І коли російський агент впливу Арєстовічь розказував, що Київ мали взяти за 12 годин, він був правий - саме на це розраховували його господарі. І на Банковій і в москві. Саме про такий сценарій попереджав і шеф ЦРУ особисто Зеленського ще в січні, на що той відповів "шашликами на майські"..

Мали висадити десант у Гостомелі й Жулянах. Не якихось парашутистів, а десятки транспортних літаків з тисячами десантури. І вони разом з передовими групами й ДРГ повинні були зайняти владні установи.

Коли вся зелена братія наперебій добріхувала, як 24-го вони вели бій з рашистськими десантниками, то говорили деяку частину правди.

24 лютого вдень вони дійсно чекали на рашистських десантників у центрі Києва й орієнтовно знали, коли ті мали прибути. Збрехали про дві речі: ніхто там опру чинити не збирався. Ворога знищили в Гостомелі, не пустили в Жуляни, повбивали на Шулявці, Оболоні та численних блок-постах не за наказом влади. А, як видається, всупереч її очікуванням.

Путін мав зайняти Київ, взяти під контроль владні інституції, вони мали б підписати капітуляцію й погодитися на всі шість вимог пуйла:

  • "денацифікація (арешти патріотичної еліти);
  • демілітаризація;
  • відмова від НАТО і ЄС;
  • руцкій язик - державний;
  • Крим рашистський; ОРДЛО - незалежні.".

Думаю, що хтось (чи всі?) у владі до цього були готові.

Не були готові українці.

Ви знаєте, хто і як рятував Гостомель. Ви в прямому ефірі (Зеленський тоді ще не встиг запровадити цензуру на правду) бачили, як нищили передові групи в Києві та на підступах. Знаєте, що відбулося в Мощуні. І, безумовно, ви читали й чули (не на ватно-олігархічному телемарафоні, звісно), як генерал Кривонос з нуля організував оборону аеропорту в Жулянах.

Кривоносу й рятівникам Києва цього не простили. Не в москві, їм зараз не до того, в Києві. Коли всі кроти й рашистські агенти вже були впевнені, що залишилося пару годин ризику й тривоги, а далі "придут наши и всё пойдёт, как договорились", раптом певні люди, самоорганізовані групи та бойові підрозділи зірвали плани.

Ми вже знаємо, як за врятовані Стугни, які на першому етапі війни відіграли головну роль у захисті підступів до Києва, в ДБР відкрили провадження проти Тетяни Чорновол і Сергія Пашинського, а подоляківські ботоферми їх очорнювали й оббріхували.

А зараз зайнялися генералом Кривоносом і захисниками Жулян. усе те, що я написав вище, ви б могли піддати сумніву, бо аж надто неймовірно звучить, хоча знайдіть хоч одне інше пояснення. Але тут реваншист і партнер Портнова Татаров не стримує своєї жадоби помсти й, вичекавши трохи часу, дає команду "Фас!" своїм сучкам з ДБР.

А тим багато наказів і не треба - ці московські ганчірки самі ненавидять і Українську Армію й усе українське.

Отже, проти Кривоноса ведеться розслідування за те, що він врятував Київ від рашистського десанту. Київ, який здали й планували передати гауляйтерам за 12 годин. Яких вам ще доказів треба???

Не буду детально описувати матеріальну частину справи, краще гляньте на цю інформацію від Бутусова, де він цитує власні пояснення генерала Кривоноса та демонструє документи.

І це ще не кінець. Ці московські слуги прийдуть із звинуваченнями до кожного, хто не дав здати Україну їхнім "партньорам". Якщо їм це дозволять...
 

Читайте також:
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
вчора, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05
Війна
Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.
22 травня, 15:24
Війна
Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.
22 травня, 07:10
Війна
Із квітня 2024 року окупанти захопили більше території, ніж Україна звільнила за 3 місяці літнього контрнаступу 2023 року, - WP
18 травня, 12:21
Опінії
Уряд бронює «Glovo», «Visa» і FAVBET Tech. А військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів
16 травня, 16:07