Який «гарант» такі й народні артисти або про Зеленського, Потапа і їм подібних

Опінії
29 червня, 09:48
Який «гарант» такі й народні артисти або про Зеленського, Потапа і їм подібних
Фото: ТСН

Зняті перед російською публікою штани — головна заслуга "народного артиста" Потапа.

Телеведучий, продюсер, шоумен

Потап (він же Олексій Потапенко), який зняв штани перед російською публікою — публікою країни-агресора під час шоу на телеканалі країни-агресора став заслуженим артистом України!

Володя З. мислить, як на мене, досить дивно, бо живе в якійсь своїй "державі-повії", і навіть посідає в ній головну виборну посаду. І тому ця нагорода виглядає навіть органічно.

Тренд такий нині у країні, яка воює з російським загарбником: синдром меншовартості частини української "аліти". Мене дивує інше.

На хіба яскравим і неповторним представникам шоу-бізу ці нафталінові звання від держави? Їхні "звання" — ротації, закачки, продажі артистів, аншлагові тури, "золоті кнопки" YouTube, заслужені статуетки на YUNA та M1 Awards, мільйони підписників у соцмережах, і головне мірило — чесно зароблені гонорари ("кеш-бабулєс", як співає Андрій Хливнюк).

«Тепер я маю право бути похованою на Байковому цвинтарі», — якось пожартувала Наталка Могилевська, коли Кузьма спитав її — «на чорта тобі, улюблениці публіки, це совкове звання — "народна артистка України?».

Коли ви чуєте, що хтось з шоу-бізнесу раптом отримує звання, знайте: мова, скоріш за все, йде про можливість бути похованим на престижному кладовищі. Дай Боже їм усім 100 років жити та творити!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.
30 серпня, 09:01
Вояки виконали відому пісню «Шабелина».
22.12.2019, 08:46
28 листопада в Полтаві відбувся концерт гурту «Бумбокс», під час якого було презентовано подвійний альбом «Таємний Код: Рубікон».
29.11.2019, 12:49
В Україні системна криза авіаперевезень і літаковиробництва, на яку роками закривала очі влада.
12:56
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
11:25
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
08:51