Якого президента виберуть нам клієнти «Польової кухні»?

ПОЛТАВА
08.02.2019, 08:35

«Ігри гурманів» у країні, в якій терміном «голодування» послуговуються не лише заскочені вагою власних сідниць абонентки спа-салонів, є провокативною затією. І хлопці Костя Грубич з Тьомою Гайовим, професіонали з «Плюсів», це усвідомлюють. Хіба творці телесеріалів для придурків позиціонують себе глядачами?

Коли нас до коліків доводило посміховисько годування аборигенів російського Ставрополля млинцями із совкової лопати на Масницю (по-нашому – на Колодія), душу націоналіста гріло переконання – ми не такі, ми вже однією ногою у Європі і подібної наруги над особистістю не допустимо. Перегляньте, шановні, сюжет https://www.0532.ua/news/2297957/poltavci-led-ne-... і ще раз переконайтеся: надто серйозне сприйняття себе улюбленого – не та чеснота, якою хваляться. Плебс, зорієнтований винятково на хліби і видовища, вирізняється лише місцевою колоратурою ненормативної лексики.

Уважніше придивіться до полтавської масовки «Польової кухні», в якій навіть найхудіші представники вочевидь не потерпають від недоїдання. Бачите, і золота коса тут-як-тут, і онде вила стирчать, і ні-ні та й майне обличчями кривувата насмішка балаганного блазня. Щонайменше у половини черги крізь шуби і пальта пломеніють профілі Бойка з Рабиновичем на спідніх футболках. Невже Костянтин Грубич настільки наївний киянин, що у погамуванні пристрастей зголоднілих мешканців духовної столиці розраховував на протверезний заклик: «Ви ж українці!»?! Зрештою, спрацювало інше – Гайовий оголосив про реальну наявність 150 порцій диковинної шпундри, чого б мало вистачити й «на добавку».

Цьому натовпу не знайомі прізвища Кошулинського, Бальцеровича, Фукуями і Тойнбі. Тут ніколи не стане предметом обговорення чиясь серйозна антикризова програма, різниця у повноваженнях парламенту і президента, політичне значення томосу і абсолютна, безсумнівна користь діяльності Уляни Супрун. Хтось вже зауважував, що подібні героїням сюжету в.о. громадянки воліли б отримувати газети в рулонах і бажано – без тексту. У цих землячок ідіосинкразію викликає згадка про китайців лише тому, що ті винайшли порох.

Ось такі невтішні у підсумку польові дослідження українського сексу ©. Його вчорашніх полтавських збочень.

Вадим Демиденко

Читайте також:
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35