Яна Стрелюка було знято з посади прокурора Полтавської області завдяки СБУ

ПОЛІТИКА
16 липня, 08:30
Яна Стрелюка було знято з посади прокурора Полтавської області завдяки СБУ

Корупційні схеми Яна Стрелюка на Полтавщині.

Обіймаючи посаду прокурора Полтавської області, Ян Стрелюк займався «кришуванням» конвертаційних центрів, незаконною діяльністю у сфері обігу пального, видобутком глини та піску.

Про це повідомляє міжнародна детективна агенція Absolution.

Під час такої «активної» діяльності він разом із вищезгаданими особами потрапив у поле зору працівників СБУ та Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

З метою отримання інформації про можливі подальші затримання, за згодою прокурора Яна Стрелюка начальник УМВС у Полтавській області Олег Бех організував прослуховування працівників відділу «К» УСБУ в Полтавській області (на той момент відділ «К» очолював Роман Червінський), начальника ВВБ у Полтавській області та його підлеглих, використовуючи для цього вигадані персональні дані.

Згодом у ході проведення низки оперативно-розшукових заходів було задокументовано злочинну змову між прокурором Яном Стрелюком, начальником УМВС Олегом Бехом та начальником місцевого управління СБУ Олександром Кривичем.

20 серпня 2015 року працівники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою України провели обшуки в управлінні МВС Полтавської області та вилучили докази незаконного прослуховування мобільних телефонів співробітників відділу «К» УСБУ в Полтавській області , керівника ВВБ, а також деяких керівників районних відділів УМВС України в Полтавській області.

За результатами розслідування Стрелюка було знижено в посаді до тимчасово виконуючого обов’язки прокурора Солом’янського району м. Києва, а щодо нього відкрито кримінальне провадження.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
«Безкарність за посадою»: як прокурор з ОГП уникнув покарання за викрадення дитини, домашнє насильство та замах на вбивство.
22 жовтня, 13:15
Політика
Заступник прокурора Полтавської області Титарчук «легалізував» купівлю трикімнатної квартири через особу без законного доходу.
22 жовтня, 08:25
Політика
ВРП підтримала звільнення за грубе порушення етики в справі про ймовірне зґвалтування неповнолітньої.
20 жовтня, 13:49
Політика
Ексзаступник генпрокурора Вербицький у спортивках і з ланцюгом на шиї згадав «буремні дев'яності» на вечірці в Одесі.
24 вересня, 08:08
Політика
Руслан Кравченко повідомив, що з органів прокуратури після перевірок звільнили вже 57 прокурорів зі статусом інвалідності.
16 вересня, 16:40
Кримінал
Дружина ексчиновника ГПУ Гуцуляка зводить мегапроєкт на відібраних у держави землях.
11 вересня, 16:48