"Янелох" Зеленський вважає українців лохами
Українські засоби масової дезінформації роблять з ТОП-корупціонера "мецената" та "героя"
Наприкінці березня в ефірі загальнонаціонального "ЗелеМарафону" Володимир Яценко, якого українські засоби масової дезінформації титрують як : "співзасновник "Монобанку" та "розробник БПЛА "Довбуш", оголосив премію у розмірі 20 млн грн тому розробнику безпілотників, чий БПЛА зможе приземлитися 9 травня під час параду на Червоній площі у Москві.
Заяву Володимира Яценка одразу підхопили українські засоби масової дезінформації, та почали створювати для українців чергового "ЛСД" лідора суспільної думки, та національного героя, який бореться з московією.
Деякі українські засоби масової дезінформації вже почали називати Володимира Яценка "експертом".
Певно, що Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Михайло Подоляк, Олександр Ткаченко, та інші особи, котрі причетні до створення в Україні монопольного "ЗелеМарафону", вважають українців лохами з короткою пам'яттю.
Але ми чудово пам'ятаємо, як у лютому 2021 року НАБУ провела в міжнародному аеропорті "Бориспіль" карколомну спецоперацію, в результаті якої було посаджено чартерний літак, який на той час вже знаходився в повітрі, та затримано експершого заступника голови банку "Приватбанку" Володимира Яценка.
Генпрокурор Ірина Венедіктова підписала вранці йому підозру. Після цього Володимир Яценко, якого хтось попередив, встиг вилетіти чартером з Дніпра рейсом до Відня.
Літак на вимогу НАБУ примусово посадили в аеропорту "Бориспіль", він встиг долетіти до Львова.
Володимиру Яценку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 5 ст. 191 КК України, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років позбавлення волі.
Пізніше стало відомо, що 22 лютого 2021 року детективи Національного антикорупційного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили трьом колишнім посадовцям ПАТ КБ «ПриватБанк» про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн.
Серед підозрюваних:
- колишній голова правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Олександр Дубілет (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України);
- колишній перший заступник голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Володимир Яценко (ч.5 ст. 191 КК України);
- колишня керівниця одного з підрозділів ПАТ КБ «ПриватБанк» Олена Бичихіна, яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов'язаній страховій компанії (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України).
Слідство встановило, що підозрювані у грудні 2016 року за день до визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку понад 136,89 млн грн на користь страхової компанії, пов'язаної з кінцевими бенефіціарами «ПриватБанку».
Наведений епізод — один із низки, які досліджують детективи НАБУ, відколи восени 2019 року підслідність у всіх кримінальних провадженнях щодо «ПриватБанку» визначена за детективами НАБУ. Розслідування у всіх цих епізодах триває.
25.02.2021 за клопотанням детективів НАБУ, погодженого прокурорами САП, Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід одному з колишніх топпосадовців ПАТ КБ «ПриватБанк», а саме першому заступнику голови правління Володимиру Яценку - одному з підозрюваних у так званій справі "ПриватБанку".
Суд задовольнив клопотання прокурорів та детективів та застосував до вказаного підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 52,210 млн гривень.
З даних судового засідання щодо обрання запобіжного заходу для ексзаступника голови правління "ПриватБанку" Володимира Яценка стали відомі деталі того, як виводилися гроші з "ПриватБанку".
Дійові особи:
Бичихіна Олена - колишній керівник одного з підрозділів ПриватБанку при цьому одночасно перший заступник голови правління страхової компанії Інгосстрах, яку використовували для виведення бабла.
Яценко Володимир - колишній перший заступник голови правління ПриватБанку.
Гороховський Олег Володимирович - колишній заступник голови правління «ПриватБанку» (до націоналізації). Засновник IT-компанії Fintech Band.
Дубілет Олександр Валерійович - колишній голова правління ПриватБанку.
Дубілет Дмитро Олександрович - колишній IT-директор ПриватБанку. Засновник IT-компанії Fintech Band.
Михайло Рогальський - колишній керівник напрямку «Платежі і перекази». Засновник IT-компанії Fintech Band.
Шмальченко Людмила Олександрівна - колишній директор Казначейства ПАТ КБ "ПриватБанк".
Ковальов Вадим Леонідович - колишній заступник Голови Правління Банку - Керівник Напрямку "Ризик-менеджмент". Засновник IT-компанії Fintech Band.
_______
Переписка.
Бичихіна: Володимир Анатолійович, а вас не обділили акціями?
Яценко: Ні, мої на Клименко і Кривенко.
Бичихіна: У інших більше, переживаю.
Яценко: На людях Гороховського акції Дубілета, Ковальова і шматочок Шмальченко. Дубілет О. 18%, Яценко, Гороховський, Рогальський, Дубілет Д. - по 14%, Шмальченко - 8%, Ковальов - 4%. Це наші частки в 66,7% акцій Інгосстраху. Тобто ми 66,7% беремо за 100% і ділимо згідно наших доль.
Бичихіна: Ну, слава Богу, аби вас, як найголовнішого по СК (страхова компанія), не обділили.
***
Бичихіна: Ще питання по Гороховському. Мені його [помічниця] Оксана сказала, що він хоче фіндопомогу на два місяці, але Інгосстраху не можна мати позики в балансі на кінець року. Я можу наполягати на тому, щоб він погасив позику в той же день, коли отримає дивіденди?
Яценко: Так, до кінця року.
Бичихіна: Володимир Анатолійович, ви мені обіцяли, що до кінця року Агроцентр закриє хоча б борг в 10 млн перед "Інгосстрахом". Якщо у мене в балансі знову засвітиться фіндопомога - це буде вже третій припис по фіндопомозі, що світить компанії вже серйознішими санкціями, аж до призупинення ліцензії. Я просто переймаюся. СК - це ваша дійна корова, її треба берегти, а не постійно підставляти.
15 липня 2022 року НАБУ і САП повідомили ексголову «ПриватБанку», його першого заступника та керівника департаменту про підозру у розтраті грошових коштів ПАТ КБ «ПриватБанк» на суму 85,2 млн грн на користь пов’язаної компанії.
За даними слідства, ексголова правління «ПриватБанку», його перший заступник та два керівники департаментів банку у грудні 2016 року за день до визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку близько 223 млн грн на користь підконтрольних та пов’язаних з «ПриватБанком» компаній.
Кошти перерахували декількома траншами на дві різні компанії. 85,2 млн грн – на рахунок однієї пов'язаної з учасниками схеми компанії, а 136,8 млн грн – на користь іншої.
Стосовно епізоду розтрати 136,8 млн грн – детективи вже повідомляли про підозру в лютому 2021 року.
Ці кошти учасники схеми згодом вивели за кордон з метою легалізації.
15 липня НАБУ і САП повідомили про підозру керівника департаменту операційного напрямку банку (ч. 5 ст. 191, ч.3 ст. 209 КК України). Цього ж дня повідомлено про зміну підозр та про нові підозри вже встановленим учасникам схеми із розкрадання коштів «ПриватБанку», а саме:
- ексголову правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Олександра Дубілета (ч. 5 ст. 191, ч. 1,2 ст. 366 КК України);
- експершого заступника голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Володимира Яценка (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України);
- колишню керівницю департаменту фінансового менеджменту ПАТ КБ «ПриватБанк» Олену Бичихіну (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України);
- колишню керівницю департаменту міжбанківських операцій ПАТ КБ «ПриватБанк» Надію Конопкіну (ч. 5 ст. 191 КК України).
15 липня, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила без змін запобіжний захід колишньому голові правління ПАТ КБ "ПриватБанк" Олександру Дубілету у вигляді тримання під вартою.
У грудні 2021 року слідчий суддя ВАКС повністю задовольнив клопотання НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обрав колишньому голові "ПриватБанку" Олександру Дубілету запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
В НАБУ тоді зазначали, що рішення про арешт Дубілета було винесено без участі підозрюваного, оскільки вже понад пів року ця особа перебуває у міжнародному розшуку.
У той час Дубілет жив в Австрії і відразу ж після отримання підозри переоформив свою частку в компанії, що запустила проект monobank. Наразі Дубілет стверджує, що живе в Ізраїлі та має громадянство цієї країни.
Загалом на сьогодні до кримінальної відповідальності в трьох епізодах справи «ПриватБанку» притягнуто шістьох осіб: колишній голова правління «ПриватБанку», два його заступники та три керівники департаментів. Ексочільник «ПриватБанку» є підозрюваним у всіх епізодах, пов’язаних з розтратою коштів.
Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує про те, що фірми, з яких надходили гроші від Коломойського до 95-го Кварталу, підозрюються у відмиванні мільярдів з "ПриватБанку". Тобто офшори Зеленського також могли бути частиною історії з відмиванням брудних грошей.
Тепер Володимир Зеленський, за допомогою монополізованого Офісом президента "ЗелеМарафону", робить з ТОП-корупціонера Володимира Яценка мецената та національного героя, який оплачує запуск безпілотників на Москву.
Шляхом Володимира Яценка пішов і фігурант справи НАБУ – куратор «Великого будівництва» Юрій Голик.
3 квітня НАБУ провело слідчі дії щодо координатора програми Зеленського «Велике будівництво» Юрія Голика у справі про розкрадання грошей під час будівництва доріг у Дніпропетровській області.
Йдеться про епізод, коли компанія відомої подруги-«фітнес тренерки» голови ОДА Валентина Резніченка під час повномасштабної агресії рф отримала 1,5 мільярда гривень із бюджету України.
По цій же справі НАБУ проходить любитель розкішного життя, ексзаступник голови офісу Єрмака Кирило Тимошенко.
Юрій Голик – він же «тіньовий король» асфальтних тендерів, творець та куратор від ОПУ програми «крадівництва» імені Зеленського, на яку з 2020 року Україна витратила близько 300 млрд грн.
Тепер Юрій Голик почав вдавати з себе волонтера, та розміщувати у соцмережах пости про те, як він допомагає ЗСУ.
Нещодавно народний депутат України Гео Лерос повідомив, що Юрій Голик має ізраїльський паспорт, та планує втекти з України.
Втечу з України планує й інший фігурант цієї справи НАБУ Кирило Тимошенко.
Тимошенко планує виїхати з країни під приводом медичних процедур. І не повертатися, доки не проясниться ситуація. Єрмак, маючи вплив на Кривоноса, почав зливати своїх спільників, над якими втратив контроль.
Корупційна схема з розкрадання бюджетних коштів на "Великому будівництві" було запроваджена після приходу до влади Володимира Зеленського та його "Зе-команди". Саме він призначив куратором "Великого крадівництва" Юрія Голика. За гроші викрадені з бюджету на ремонтах доріг забезпечується зарплатнею у конвертах "монобільшість" Зеленського у Верховній Раді.
Володимир Зеленський заявив про "подолання корупції" в Україні.
Про це він сказав у своєму виступі на Bloomberg New Economy Forum, де світові лідери цьогоріч обговорюють теми війни в Україні, загрози продовольчої кризи, тотальну інфляцію.
Одним із факторів, що сприяв зниженню цього показника, Зеленський назвав від'їзд з країни через бойові дії багатьох корупціонерів.
Щоправда, виїхали вони, за словами Зеленського, разом із вкраденими грошима. Як і його батьки, котрі після початку повномасштабного вторгнення росії в України переїхали до Ізраїлю.
Також не слід забувати, що:
- Ексголова Фонду Держмайна - перебуває в розшуку,
- ексголова Конституційного суду - перебуває в розшуку,
- ексголова СБУ- кудись зник, і жодних претензій до нього немає.
- Перший заступник Голови СБУ - агент ФСБ, котрого, як і Портнова випустили з України.
- Керівники трьох регіональних управлінь СБУ і всі на основних напрямках наступу росії на Україну - агенти ФСБ.
Все це відбулося під час каденції Володимира Зеленського, і ніхто за це не поніс жодного покарання.
Володимир Зеленський допустив втечу з України ТОП-корупціонерів та зрадників.
Тож українцям слід задуматися над тим, кого вони обирають у владу. Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність.
У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.
Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.