В Борисполі, під час спроби залишити країну, затримали топфігуранта у справі ПриватБанку

КРИМІНАЛ
22.02.2021, 15:43
В Борисполі, під час спроби залишити країну, затримали топфігуранта у справі ПриватБанку

Затриманий експерший заступник голови банку Володимир Яценко.

Повідомляється, що завдяки НАБУ затриманий експерший заступник голови банку Володимир Яценко.

Генпрокурор Ірина Венедіктова підписала сьогодні вранці йому підозру. Після цього фігурант встиг вилетіти чартером з Дніпра рейсом до Відня. Літак на вимогу НАБУ примусово посадили, він встиг долетіти до Львова. Наразі з фігурантом проходять слідчі дії в аеропорту "Бориспіль".

В Борисполі, під час спроби залишити країну, затримали топфігуранта у справі ПриватБанку_1
В Борисполі, під час спроби залишити країну, затримали топфігуранта у справі ПриватБанку_3
В Борисполі, під час спроби залишити країну, затримали топфігуранта у справі ПриватБанку_5

Володимиру Яценку повідомлено про підозру у вчиненні злоченів передбачених ч. 5 ст. 191 КК України, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років позбавлення волі.

Читайте також:
Кримінал
Мати вчителя Оксана заявила журналістам, що не виправдовує свого сина і вважає, що все суспільство має знати правду.
12 вересня, 13:22
Політика
Батько української біженки, яку вбили у США, не зміг відвідати її похорон через заборону на виїзд для чоловіків призовного віку.
12 вересня, 12:59
Політика
RTÉ заявив, що бойкотуватиме пісенний конкурс «Євробачення-2026», якщо на ньому виступатиме представник від «Ізраїлю».
12 вересня, 06:25
Кримінал
Президент США Дональд Трамп вимагає засудити до смертної кари вбивцю української біженки Ірини Заруцької.
10 вересня, 16:28
Кримінал
Президент США Дональд Трамп записав відеозвернення, присвячене вбивству 23-річної української біженки Ірини Заруцької.
10 вересня, 07:29
Позиція
Він розслідував розкрадання під час спорудження фортифікацій
08 вересня, 10:42