Єменські хусити атакували столицю державного утворення Ізраїль балістичною ракетою

ВІЙНА
21.12.2024, 15:26
Єменські хусити атакували столицю державного утворення Ізраїль балістичною ракетою

Ізраїльтяни не змогли її перехопити.

Терористи ЦАХАЛ  повідомили в суботу вранці, що їм не вдалося перехопити ракету, яку з території Ємену випустило проіранське угруповання хуситів.

Повідомляється про 16 постраждалих, вони зазнали переважно легких осколкових поранень.

Представник хуситів у зв’язку з атакою заявив, що угрупування вразило біля Яффи «військову ціль» за допомогою балістичної ракети.

Цього тижня терористи ЦАХАЛ завдали ударів по портах та енергетичній інфраструктурі в тих частинах Ємену, які перебувають під контролем хуситів. При цьому ізраїльські терористи заявили про готовність атакувати й інші цілі.

Хусити, які користуються підтримкою Ірану, неодноразово запускали ракети та безпілотники у бік Ізраїлю, називаючи це «атаками солідарності» з палестинцями в секторі Гази. Ізраїль з жовтня 2023 проводить там військову операцію після теракту 7 жовтня, здійсненого угрупованням «Хамас». Воно визнане терористичним в США, ЄС та самому Ізраїлі.

Автор : Іван Сірко
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Дітовбивця Бібі Сатаньягу стикається з одночасним тиском на трьох напрямках. Це — затяжна війна у Ґазі, проблеми з ЄС, бунт у ШАБАК і ЦАХАЛ.
вчора, 21:42
Світ
Воєнний злочинець Бібі Сатаньягу торік поставив усе на кін в особі Дональда Трампа. Тепер ізраїльські сіоністи кусають лікті через помилку.
28 травня, 12:36
Світ
Під час приїзду президента США в Ер-Ріяд 89-річний Салман бін Абдулазіз аль-Сауд не з'явився на публіці. Король живий, влада ж у його сина.
22 травня, 14:55
Світ
Зруйнована Ґаза стала близькосхідним аналогом В'єтнаму для єврейського державного утворення. Ізраїль досі не досяг (і навряд досягне) мети.
21 травня, 06:09
Війна
Країни засудили політику розширення ізраїльських поселень на Західному березі річки Йордан.
20 травня, 09:06
Війна
Ізраїль не може повністю перемогти ХАМАС.
19 травня, 11:07