Єрмак — український Мойсей ?

ПОЛІТИКА
17 квітня, 16:00
Єрмак — український Мойсей ?

Андрій Єрмак купив собі місце у списку 100 найвпливовіших людей року за версією Time. Зеленський до рейтингу не потрапив.

Журнал Time опублікував у середу, 17 квітня, список 100 найвпливовіших людей планети у 2024 році.

Серед 100 найвпливовіших людей планети (у категорії «лідери») опинився очільник неконституційного Офісу Президента Андрій Єрмак.

У списку шість категорій. Єрмак увійшов у категорію «Лідери» разом із прем'єр-міністром Італії Джорджею Мелоні, президентом Аргентини Хав'єром Мілеєм, главою польського уряду Дональдом Туском.

Єрмак — український Мойсей ?_1

Єрмак — український Мойсей ?_3

Есе про Єрмака написав колишній генеральний секретар НАТО Андерс фог Расмуссен, який разом із главою ОП працює у робочій групі з безпеки та євроатлантичної інтеграції України.

Андерс фог Расмуссен так описав роботу очільника неконституційного Офісу Президента, який узурпував владу в Україні:

«Людина, яка відіграє центральну роль у забезпеченні роботи уряду. З моменту повномасштабного вторгнення він доносив послання Зеленського до світу, створюючи потужну мережу друзів України, від Заходу до Глобального Півдня, об'єднуючи їх навколо питань від санкцій до екології», — зазначив Расмуссен.

Він додав, що «бачив це на власні очі «під час роботи над гарантіями безпеки для України, яка «призвела до створення павутини двосторонніх угод з союзниками».

Ексгенсек НАТО також процитував поему Мойсей Івана Франка та провів паралель, зазначивши, що у «великий момент для України та демократії Андрій Єрмак не лише виконує роль рішучого лідера, але й довів, що він є таким лідером».

Прикметно, що Володимир Зеленський до цього рейтингу не потрапив. А найвпливовішим лідером стала кримнашистка Юлія Навальна.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Після всіх цих гучних релізів, все вилучене обладнання, рішенням різних судів, повертається власникам.
15:03
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18