Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича

ПОЛІТИКА
17 січня, 06:59
Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича
Фото: Фокус

Голова Офісу Президента і за сумісництвом "сірий кардинал" української влади керує державою, поки колишній комедіант виконує іншу роль.

Такі відомості з посиланням на власні джерела з Банкової виклав у Facebook відомий у Черкаській області громадський і антикорупційний діяч Олександр Федчишин.

За його словами, "віцепрезидент" Андрій Єрмак заборонив Володимиру Зеленському шукати винних у трагічній події у Дніпрі, натомість дав carte blanche на пропаганду Олексію Арестовичу.

«Уявіть рівень прогнилості української держави! Президент не коментує страшну трагедію із застосуванням рідкісної ракети проти авіаносців, а якийсь Арестович видає на-гора готовий шаблон російської пропаганди, яким одразу починають маніпулювати майстри ворожої дезінформації.  Виходить раднику можна говорити, а президенту ні. Ну, бо Єрмак заборонив. Невже не зрозуміло? Ба більше: ні Зеленський, ні Єрмак ні хтось інший з Офісу Президента досі не сказав ні слова докору Арестовчиу, ніби так і треба було», – зазначив Олександр Федчишин.

Доволі показово, але крім валютних і рублевих пропагандистів, тезу про "погану роботу українських сил ППО" швидко підхопив речник кремлівського бункерного щура Дмітрій Пєсков, посилаючися на слова Зе!-радника з Банкової; що це, як не робота на ворога?..

Натомість "Останній Бастіон" вважає не зайвим нагадати читачам, що розслідувачі незалежної OSINT-спільноти "Molfar" виклали імена росіян, причетних до удару по багатоповерхівці у Дніпрі.

Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича_1
Читайте також:
Політика
Давид Арахамія пропонує скасувати «правки Лозового», змінивши КК та КПК: «Ніхто не сховається від покарання і через 10 років».
09:17
Політика
У нас знову панує епоха нарваного малороса на Банковій. Дарма, що подібні можновладці погано знають навіть недавню історію України...
27 вересня, 20:34
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18
Політика
Насуваються репресії у стилі літа 2011-го року на Печерському подвір'ї суду. Зе-команда відчула, що пахне смаженим?..
21 вересня, 21:52
Політика
Зеленський втягує Трампа в найбільш згадуване медійне поле — Україну.
20 вересня, 10:55
Опінії
Тримайте українці військовий комунізм
18 вересня, 07:45