Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича

ПОЛІТИКА
17 січня, 06:59
Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича
Фото: Фокус

Голова Офісу Президента і за сумісництвом "сірий кардинал" української влади керує державою, поки колишній комедіант виконує іншу роль.

Такі відомості з посиланням на власні джерела з Банкової виклав у Facebook відомий у Черкаській області громадський і антикорупційний діяч Олександр Федчишин.

За його словами, "віцепрезидент" Андрій Єрмак заборонив Володимиру Зеленському шукати винних у трагічній події у Дніпрі, натомість дав carte blanche на пропаганду Олексію Арестовичу.

«Уявіть рівень прогнилості української держави! Президент не коментує страшну трагедію із застосуванням рідкісної ракети проти авіаносців, а якийсь Арестович видає на-гора готовий шаблон російської пропаганди, яким одразу починають маніпулювати майстри ворожої дезінформації.  Виходить раднику можна говорити, а президенту ні. Ну, бо Єрмак заборонив. Невже не зрозуміло? Ба більше: ні Зеленський, ні Єрмак ні хтось інший з Офісу Президента досі не сказав ні слова докору Арестовчиу, ніби так і треба було», – зазначив Олександр Федчишин.

Доволі показово, але крім валютних і рублевих пропагандистів, тезу про "погану роботу українських сил ППО" швидко підхопив речник кремлівського бункерного щура Дмітрій Пєсков, посилаючися на слова Зе!-радника з Банкової; що це, як не робота на ворога?..

Натомість "Останній Бастіон" вважає не зайвим нагадати читачам, що розслідувачі незалежної OSINT-спільноти "Molfar" виклали імена росіян, причетних до удару по багатоповерхівці у Дніпрі.

Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича_1
Читайте також:
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08
Політика
Тепер нагороджена Будановим "Ксюша Манекен" зможе себе проявити в статусі послиці в одній з африканських країн.
14 березня, 14:39
Опінії
Все вказує на вибірковість та навіть корупційність санкцій на гральному ринку
12 березня, 14:35