Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича

ПОЛІТИКА
17.01.2023, 06:59
Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича
Фото: Фокус

Голова Офісу Президента і за сумісництвом "сірий кардинал" української влади керує державою, поки колишній комедіант виконує іншу роль.

Такі відомості з посиланням на власні джерела з Банкової виклав у Facebook відомий у Черкаській області громадський і антикорупційний діяч Олександр Федчишин.

За його словами, "віцепрезидент" Андрій Єрмак заборонив Володимиру Зеленському шукати винних у трагічній події у Дніпрі, натомість дав carte blanche на пропаганду Олексію Арестовичу.

«Уявіть рівень прогнилості української держави! Президент не коментує страшну трагедію із застосуванням рідкісної ракети проти авіаносців, а якийсь Арестович видає на-гора готовий шаблон російської пропаганди, яким одразу починають маніпулювати майстри ворожої дезінформації.  Виходить раднику можна говорити, а президенту ні. Ну, бо Єрмак заборонив. Невже не зрозуміло? Ба більше: ні Зеленський, ні Єрмак ні хтось інший з Офісу Президента досі не сказав ні слова докору Арестовчиу, ніби так і треба було», – зазначив Олександр Федчишин.

Доволі показово, але крім валютних і рублевих пропагандистів, тезу про "погану роботу українських сил ППО" швидко підхопив речник кремлівського бункерного щура Дмітрій Пєсков, посилаючися на слова Зе!-радника з Банкової; що це, як не робота на ворога?..

Натомість "Останній Бастіон" вважає не зайвим нагадати читачам, що розслідувачі незалежної OSINT-спільноти "Molfar" виклали імена росіян, причетних до удару по багатоповерхівці у Дніпрі.

Єрмак заборонив Зеленському коментувати маячню Арестовича_1
Читайте також:
Політика
Зеленський підписав указ про призначення нового начальника Управління державної охорони
вчора, 17:35
Політика
Після потужного прориву «Кварталу 95» у Швейцарії блазні з Банкової взялися множити «успіхи» на дипломатичному напрямі. Згадали за Болгарію.
20 червня, 19:23
Опінії
«Слуги урода» не припиняють руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.
19 червня, 20:35
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25