Євген Холод: «газовий проект Пісоцького – це «завуальований дерибан родовищ»

Опінії
02.08.2016, 19:52
Євген Холод: «газовий проект Пісоцького – це «завуальований дерибан родовищ»

Заступник голови Полтавської облради Євген Холод назвав завуальованим дерибаном нафтогазових родовищ «пілотний проект» Андрія Пісоцкього з отримання відсотка від видобутку нафти й газу для територіальних громад. Про це Холод заявив учора на засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного сектору.

Холод зазначив, що вперше чує про анонсований заступником голови Полтавської ОДА «пілотний проект».

– А на підставі чого? Оце (про заяву Пісоцького у статті) – це завуальований дерибан нафтогазових родовищ. У перший раз чую про це, – Холод.

Видання «Нафтогазовий Бюлетень» із посиланням на кременчуцький ресурс пише, що Андрій Пісоцький анонсував «пілотний проект» з отримання відсотка від видобутку нафти й газу для територіальних громад. Угоду планується укласти з «Укргазвидобуванням». Механізм передбачає створення умов для залучення іноземного інвестора, який має збільшити об’єм видобутку газу зі свердловин, приміром, на 50% за 3 роки – передає «Нафтогазовий Бюлетень».

– Ці 50% розділять між територіальною, обласною громадою, інвестором і компанією, – Пісоцький.

– Територіальні спільноти про це нічого не чули і не знають. І там територіальних спільнот узагалі немає, – зазначив голова «Полтаванафтогазгеологія», фахівець із енергетики Геннадій Сікалов.

Першоджерело з посиланням на Пісоцького повідомляє, що для реалізації пілотного проекту «була створена робоча група, яка протягом 45 днів відпрацює всі необхідні умови з «Укргазвидобуванням».

Зазначимо, стаття у кременчуцькому виданні «Кремень власть» надрукована 14 липня. Відтоді минув тиждень. Представник «Укргазвидобуванням», присутній на комісії, прокоментував, що вперше почув про «пілотний проект» Пісоцького та заплановане укладання угоди.

До слова, Андрій Пісоцький проголосував на комісії з питань ПЕК, хоча не мав на це права. Його не було у складі комісії.

Депутати на комісії проголосували за відмову у наданні погодження на видобування блакитного палива компанією «Полтавагазвидобування» на території Полтавщини. Посадовці підтримали політику Юлії Тимошенко, яка у 2009 році уклала газовий контракт з Росією, що фіксує непідйомну для пересічних українців ціну в 450 дол. за тис. куб. м. газу. 


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
трохи про інфіковану глину, з якої ліплять нації
24 лютого, 18:54
Вперше про ідеологічні настанови СН спробували говорити ще на початку літа минуло року.
24 лютого, 13:38
Парадокс історії: Волнін ненавидів українське, але створив один із провідних вишів України.
21 лютого, 12:28
Популярні судження є некоректними і поверхневими.
21 лютого, 11:02
Вся історія повернення людей з провінції Ухань до України – це суцільне ганьбище.
21 лютого, 08:15
Микита Книш про обшуки в ІТ-компаніях, курйози, прослушку і блокування російських ресурсів
20 лютого, 21:00