Європа виділить Кременчуку кошти на модернізацію

ПОЛТАВА
05.11.2014, 14:14
Європа виділить Кременчуку кошти на модернізацію

Сьогодні, 5 листопада, в Кременчук приїхали представники Європейського Банку Розвитку.

Місту дадуть кредит на удосконалення теплопостачання, міського освітлення, реконструкцію Деївського звалища і будівництво нової станції очистки води.

Повідомили на сайті видання «ТелеграфЪ».

Кременчуку допоможуть не тільки фінансово, але і з розробкою проектів реконструкції. Кредит нададуть на тривалий термін і під маленький відсоток. Вся фінансова частина договору буде обговорена до підписання угоди.

Представник банкуЛілія Чернявська зазначила, що Кременчук - єдине місто, яке надало проекти реконструкції в усіх сферах.

«Коли ми працюємо з Україною, ми не обмежені в коштах. На всі проекти в країні ми виділяємо 1 мільярд євро на рік. Кременчуку ми виділимо стільки грошей, скільки він зможе освоїти. Через тривале недофінансування в місті, ці суми можуть бути нескінченними. Питання стоїть тільки в тому, чи будуть проекти реалізовані?», - пояснила Чернявська. 


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05